Polecam (1) Dobra szkoła jazdy, mają fajne podejscie do kursanta. alik Polecam (1) świetna szkoła, mają super podejście do klientów super atmosfera,... Paweł Pan Bogdan jest najlepszym instruktorem (1) Pan bogdan jest najlepszym instruktorem polecam go każdemu jest... justyna
Bardzo polecam ! (1) Jestem bardzo zadowolona z ukończonego kursu !!! Nigdy wcześniej nie miałam... karola Takiego instruktora polecam każdemu! (1) Nauka z Panem to była czysta przyjemność! Połączenie doświadczenia, poczucia... Aneta Dzieki Adam- zdalem za pierwszym razem. (1) Bardzo fajny instruktor , swietne wskazowki i doskonalem metody nauczania.... ja898 Polecam p.Bogdana! (1) Połączenie doświadczenia, cierpliwości, luzu i poczucia humoru. Bardzo... Kasia motocross olewa kursantów! (1) Kurs prawa jazdy udało mi się zakończyć tylko dzięki wspaniałemu... mag Bogdan (1) Polecam gorąco....tylko nie dajcie się zagadywać bo potem usłyszycie "no... Anna Igel polecam wszystkim :D (1) Jeśli ktoś chce zdać egzamin pozytywnie powinien zgłosić sie do osrodka... Mateusz polecam p. Bogdana (1) człowiek na prawdę z doświadczeniem, ale na luzie, fajnie się jeździ i gada... Piotrek Dzieki Marcin :) (1) Polecam szkołe MOTO-CROSS, Bardzo dziękuje Marcinowi za 30-godzin jazdy,... Kasia P.Bogdan jest najlepszym instruktorem w moto-crosie polecam (1) Najlepszym instruktorem w moto-crossu jest P.Bogdan polecam go każdemu!!!jest... justyna Ja też za pierwszym razem zdałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) choć było to w zeszłym roku to z uśmiechem przyznaje że też zdałam za... KAsia Dzięki Marek:) (1) Wielkie podziękowania dla instruktora Marka, za cierpliwość, szybką naukę,... Monika G Rewelacja! (1) Polecam bardzo instruktora Łukasza! Cierpliwość bezgraniczna, bardzo dobry... studenciak Dzięki Marcinowi zdałam za pierwszym razem (: (1) Super szkoła znakomicie przygotowana kadra począwszy od pani Marzenki a... HALINA POLECAM!! (1) Jedna z najlepszych szkół jazdy w trójmieście!! Zdałam za drugim razem, ale... igaa Super sprawa! (1) Serdeczne podziękowania dla pana Marcinka :) wspaniały instruktor dzięki... Kasiunia ;) Polecam Marcina C. :) (1) Dzięki Marcin za Kurs i polecam wszystkim tego Instruktora :) Adrian