Multikino Sopot

Kina

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63

Wkurzony - opinia (1) Brak darmowego parkingu dla klientów kina. Po seansie okazało się, że za 3h... Wkurzony tylko jedno ale.. (1) miłe kino z poprawną obsługa lecz smród w toaletach nie do wytrzymania od... hana Ok. (1) Filmy są. Czasem nie ma premier filmów, które grane są w innych kinach. Nie... a
Ceny mega wysokie (2) Jestem tu ostatni raz, w Gdańskim Multikinie zapłaciłam za bilet 14,90 w... Angi ŻENADA ....... (3) Brak bezpłatnego parkingu, bufet beznadzieja. W bufecie nigdzie w widocznym... R Porażające ceny biletów (2) Wybrałem się z moimi 2 wnukami do kina w NIEDZIELĘ.Przeraziły mnie ceny... Dariusz Leśniak :/ (2) miałam okazję uczestniczenia na nocy grozy i horrorów w Sopockim multikinie... nie zadowolony widz Słabo (2) Wg. kryteriów po kolei. Obsługa jest skandaliczna. Na 4ch kasach zwykle 1... kinomaniak SYMPATYCZNE MIEJSCE (1) SYMPATYCZNE MIEJSCE ANI Plecam raz na jakiś czas, częściej nie. strzelicie bankruta (1) ceny za zestawy widza, masakra, obsluga bardzo mila, sale elganckie,... Dawid 3 D (1) wykryto juz u dzieci po ogladaniu filmow w 3D podwojne widzenie. Stwierdzono... kinoman Bolo - opinia (1) Zgadzam się z przedmówcami. Ceny biletów bardzo wysokie, stąd wiecznie puste... Bolo filmy 3D (1) Jedyna różnica między filmami 3D i 2D oprócz astronomicznej ceny jest ból oczu. filmomaniak Niezgadzam się (1) Kolejny raz byłem w tym kinie i kolejny raz wrażenia jak najbardziej... Piotr Super (1) Nie wiem skąd tak negatywne opinie. Kino jest mniejsze dlatego repertuar jest... Stała bywalczyni Beznadziejne kino (1) pod każdym względem. Nowości z opóźnieniem albo wcale. Połowa filmów... Piotr zero zmian , czyli widza mamy w .... (1) czytając opinie widać , że nic się nie zmienia... przy zakupie biletów należy... W film uratowal wypad do kina (1) Dzis po raz pierwszy wybralam sie do Multikina w Sopocie,poniewaz przewaznie... klientka Reklamy czy film? (1) Kino jest OK. Ucieszyłem się, że w Sopocie mamy w końcu porządne kino. Nawet... Ryszard Fatalnie (1) Byłam wczoraj na filmie który miał się rozpocząć o godz 21:10. O 21:15... Kinga