Krzysztof Kamil - opinia (1) Podczas oprowadzania (lato 2022) uprawiane jest strasznie dużo polityki... Krzysztof Kamil Marek - opinia (1) Wspaniałe niepowtarzalne miejsce, niesamowici ludzie pełni optymizmu i... Marek M - opinia (1) Super miejsce, szkoda że tak mało popularne. Wrażenia wyjątkowe. Warte... M
Małgosia - opinia (1) Miejsce bardzo ważne, potrzebne, niezwykłe. Każdy powinien je odwiedzić i... Małgosia Kamil - opinia (1) Warte zwiedzania. Atrakcją zarówno ala dzieci jak i dorosłych Kamil Hanna - opinia (1) Niezwykłe i inspirujące doświadczenie. Pozwala nie tylko poznać świat... Hanna Kazok - opinia (1) Byłem dzisiaj zwiedzać akwarium gdyńskie, wszystko mi się podobało ale pani... Kazok Mistrz i Misio - opinia (1) Brak wejść na godziny - przepychanie przy akwariach, wrzask, brak... Mistrz i Misio Katarzyna - opinia (1) Akwarium gdyńskie. Nie polecam. Cena za wstęp nie adekwatna do tego co... Katarzyna Monika - opinia (1) Bardzo fajne miejsce dla osob w kazdym wieku. Moja mama 70+ bardzo dobrze sie... Monika Jan - opinia (1) Byłem z rodziną w długi weekend. Narodu się naszło, że dystansu nikt nie... Jan Sabine - opinia (1) Rewelacja rewelacja i jeszcze raz rewelacja. W porównaniu z Muzeumi illuzji w... Sabine Mamuśka - opinia (1) Super miejsce dla dzieci i dorosłych. Niezapomniana podróż w czasie do gier,... Mamuśka Joanna - opinia (1) Cena jest nieadekwatna (zbyt wysoka) do atrakcji. Joanna Bartosz - opinia (1) Fantastyczne miejsce prowadzone przez ludzi z pasją! Duża liczba flipperow w... Bartosz Damian B. - opinia (4) Mam porównanie muzeum w dawniejszej lokalizacji i tej nowej.Zmiana miała być... Damian B. Henryk - opinia (1) Widac atmosfere PRL niedoinwestowane ,na tle innych europejskich obiektów... Henryk PioHosT - opinia (1) Polecam Polecam Polecam! Dużo stołów. Każdy musi choć raz tam zawitać.... PioHosT Marta - opinia (1) Super miejsce na spędzenie wolnego czasu będąc w Gdańsku. Niesamowite... Marta O.K. - opinia (1) Jak zawsze w tym Muzeum - pozytywne :) O.K.