Żenada (1) Akwarium zatrzymało się w czasach komuny. Ostatni raz byłam to 20 lat temu i... Marta Wygórowana cena (1) Szczerze? Nie polecam "Gdyńskiego Akwarium" 25 zł za polowe sztucznych... Ślązaczka Brak informacji (1) Całkowita porażka, klimatyzacja i zimno, kazali zdjąć buty, akademia pana... Tom
Miało być "drugie Centrum Nauki Kopernik" a wyszło jak zawsze (1) Byliśmy tam w wakacje, spodziewaliśmy się ciekawych eksperymentów naukowych,... Radek Dokończenie (1) Było tam co prawda kilka akwariów z rybka i, niektóre były ciekawe ale... Łukadz Tragedia (1) Masakra jakaś. Co to wogóle jest? Same plansze i wypchane rozpafajace się... Łukasz Kaszak Wspaniała podróż do przeszłości . (1) Bardzo dokładne , prawdziwe i przemyślane wiadomości historyczne . Prawda to... SOPOSKi Pozytywnie zaskoczona (1) Mając wolny dzień wybraliśmy się do Muzeum Emigracji, szkoda,ze tak późno.... Anna Koniecznie trzeba zobaczyć! (1) Kto nie był, nie wie co traci - naprawdę ciekawe miejsce i to wcale nie tylko... Sympatyk Nowa Zmiana (1) Nowa zmiana w muzeum zatrudniła panią od rysunków. Czekam na etaty psychologa... Viking MUZEUM II wojny światowej (1) Wspaniałe muzeum. W wyważony sposób pokazuje kolejne zdarzenia podczas wojny.... AGNIESZKA Szkoda czasu chyba że ktoś ma blade pojęcie o 2wś to wtedy tak (4) Ocena punktowa lekko bez sensu bo 3 z 4 kategorii (Inicjatywy?/Lokalizacja... tomek Zwiedzanie (1) Muzeum 2 wijny światowej to piekny obiekt z wieloma salami gdzie sa... Aga ;( (1) Brzydka pogoda skłoniła mnie do zabrania rodziny na niedzielny spacer do... Ja Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych (1) Byliśmy dziś po raz drugi w życiu i było chyba nawet lepiej niż za pierwszym... aga Polecam (2) Warto tam być i zobaczyć!ale brakuje jezyka hiszpańskiego szkoda bo przecież... Elka Zawiedziona wystawą (1) Byłam na wystawie w sierpniu i wtedy bardzo mi się podobała,tak bardzo ze... Hanna Duterloo wystawa (1) warta polecenia. jedyny mankament to brak możliwości skorzystania z punktu... Marta Gorąco Polecam Muzeum Emigracji w Gdyni i Muzeum 2 wojny światowej w Gdańsku każdemu (1) Moim zdaniem Muzeum Emigracji w Gdyni I Muzeum 2 wojny światowej w Gdańsku... Waldi Wystawa piękna, zakończenie już nie (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem wystawy (z dnia 5.11.2017). Jest mądra, piękna... Paula