Bożena - opinia (1) Wspaniała inicjatywa, warto inwestować w utrzymanie statku, który jest... Bożena Marek Szczesny - opinia (1) polecam każdemu , kto jest wrażliwy na innych , niesamowite doznania , jeszce... Marek Szczesny Waldek Wojtkowski - opinia (1) Niesamowite wrażenia polecam wszystkim Rewelacja Waldek Wojtkowski
Joanna - opinia (1) Stworzenia morskie poupychane w malutkich akwariach, niektóre bez sznasy,... Joanna Marek - opinia (1) Super miejsce zaangażowani pracownicy extra wrażenia nawet jak pada... Marek Nie z krwi, a z duszy i serca - opinia (1) Uwielbiamy! Moje dzieci wolą od Centrum Nauki Kopernik Nie z krwi, a z duszy i serca antyfaszysta - opinia (1) Miejsce bez ducha. Nieprzyjazne otwartości. Zginęła gdzieś opowieść o... antyfaszysta Bajkovitta - opinia (1) nasza wizyta w akwarium do obejrzenia na YT:... Bajkovitta Zenon Miller - opinia (1) Odpowiada mi ten klimat. Jest gdzie wypić kawę. Można kupić książkę. Posiedzieć. Zenon Miller Slawomir - opinia (1) Piękny obiekt, wspaniale utrzymany. Jedynym minusem jest trudny dostęp dla... Slawomir Magdalena - opinia (1) Brak tu klimatu muzealnego i zrozumienia dla propagowania historii zgodnie ze... Magdalena Ewa - opinia (1) Polecam głównie dla dzieci, które nie mają doświadczeń z wizyt w podobnych... Ewa Szkoda czasu (1) Nie polecam, starta czasu oraz pieniędzy. Atrakcja rodem z PRL.. Szymon Wystrój i pomysł super, treść poniżej krytyki (1) Młodzi ludzi idąc do muzeum praktycznie żadnej wiedzy nie wyniosą. Informacje... danziger Obraz nędzy i rozpaczy (1) Takich miejsc już nie powinno być, zwierzęta wyglądają na wymęczone fatalnymi... Mateusz Zerowa kultura obsługi obiektu. (1) Ratusz jak najbardziej godny polecenia, ale obsługa obiektu to skandal.... cala Bardzo słabo :( (1) Niestety Akwarium Gdyńskie pikuje w dół na łeb, na szyję. Obiekt zaniedbany,... Aleksandra Gorąco polecam, rozmowa z Panem Jerzym to rozmowa, którą zapamiętam na długo (1) Pan Jerzy to prawdziwy pasjonat, który zgromadził pamiątki i eksponaty z... Anna Porażka ! (1) Brudno, ciasno i drogo , bardzo uboga ekspozycja ,szkoda czasu na takie... Ja Wspaniałe muzeum... (1) fantastycznie przygotowana wystawa Karola Śliwki, fajne wnętrze i cały... Mateusz