Kiepska organizacja pozostawia niesmak (1) Wystawa bardzo ciekawa, jest kilka interesujących eksponatów. Jednak niemiła... Marta Mocno rozczarowana (1) Dużo szumu medialnego wokół Muzeum IIWŚ sprawiło, że nie mogłam doczekać się,... Ania NM Wystawa (1) Każdy Europejczyk powinien zobaczyć tę wystawę. Płakałam. Dla elit władzy... Jolanta mokosa
Super (1) miejsce, bardzo ciekawe, pani przewodnik przepiękną polszczyzną opowiadała o... Silene Wspaniale miejsce (1) Byłam z synem.jezeli chodzi o kolejki..brak. kupiłam bilety dzień wcześniej... Ewa Nerwy i brak informacji (1) Latem nie polecam. Kupiliśmy bilety na stadionie żeby nie stać w kolejce po... Dmgr Polecam,ale... (1) Muzeum ciekawe. Na początku rozczarowałam się małą ilością informacji, trzy... netelie Bardzo polecam (1) Wystawa bardzo poruszająca, merytorycznie mocna, bardzo dużo eksponatów. Na... Ola Poruszająca wystawa (1) Bardzo poruszająca wystawa, bogata, mertyroczyna opowieść o wojnie na... Olga Bilety (1) Chciałbym się dowiedzieć o cenę biletów Robert Stare ... Nowe... Muzeum (1) Ponoć znów nowy dyrektor. Tym razem idzie chyba w dobrą stronę. Wróciła... Adam Koniecznie zobaczcie to miejsce (1) Polecam każdemu to miejsce. Jest pięknie i bardzo ciekawie. Ja trafiłam tam... Bożena Terror wojny (1) Wystawa jest według mnie bardzo dobrze zorganizowana, stopniowo czytamy o... ELŻBIETA Przerost formy nad treścią (1) Nic odkrywczego, dużo zmarnowanej przestrzeni, braki w opisach. Bardzo... BD Polecam (1) Polecam wystawę w obecnym kształcie. W bardzo wyważony sposób przekazana... Agata II Wojna Światowa i jej konsekwencje (1) Ciężko opisać słowami, tylko myśli krążą i nie mogą się wyciszyć... hklo Wspaniale że Muzeum II Wojny w Gdańsku (1) Wspaniale, że muzeum dotyczy II wojny światowej a nie tylko 1939 roku czy... Beta skrajna ale zasłuzona (1) Ekspozycja wystawy głównej wstrząsająca, oddaje całe bestialstwo i... Grażyna centrum hewelianum (1) Udałem się z rodziną do tego Centrum Nauki po raz drug, ostatni raz byliśmy... Janusz gorąco polecam (1) To perła architektury z wielką własną historią choć nigdy nie sprawdzona... Marcin