Muzeum II Wojny Światowej

Muzea Strefy VR

Gdańsk, Władysława Bartoszewskiego 1

antyfaszysta - opinia (1) Miejsce bez ducha. Nieprzyjazne otwartości. Zginęła gdzieś opowieść o... antyfaszysta Zenon Miller - opinia (1) Odpowiada mi ten klimat. Jest gdzie wypić kawę. Można kupić książkę. Posiedzieć. Zenon Miller Wystrój i pomysł super, treść poniżej krytyki (1) Młodzi ludzi idąc do muzeum praktycznie żadnej wiedzy nie wyniosą. Informacje... danziger
Wspaniała podróż do przeszłości . (1) Bardzo dokładne , prawdziwe i przemyślane wiadomości historyczne . Prawda to... SOPOSKi MUZEUM II wojny światowej (1) Wspaniałe muzeum. W wyważony sposób pokazuje kolejne zdarzenia podczas wojny.... AGNIESZKA Szkoda czasu chyba że ktoś ma blade pojęcie o 2wś to wtedy tak (4) Ocena punktowa lekko bez sensu bo 3 z 4 kategorii (Inicjatywy?/Lokalizacja... tomek Zwiedzanie (1) Muzeum 2 wijny światowej to piekny obiekt z wieloma salami gdzie sa... Aga Polecam (2) Warto tam być i zobaczyć!ale brakuje jezyka hiszpańskiego szkoda bo przecież... Elka Zawiedziona wystawą (1) Byłam na wystawie w sierpniu i wtedy bardzo mi się podobała,tak bardzo ze... Hanna Duterloo wystawa (1) warta polecenia. jedyny mankament to brak możliwości skorzystania z punktu... Marta Wystawa piękna, zakończenie już nie (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem wystawy (z dnia 5.11.2017). Jest mądra, piękna... Paula Kiepska organizacja pozostawia niesmak (1) Wystawa bardzo ciekawa, jest kilka interesujących eksponatów. Jednak niemiła... Marta Mocno rozczarowana (1) Dużo szumu medialnego wokół Muzeum IIWŚ sprawiło, że nie mogłam doczekać się,... Ania NM Wystawa (1) Każdy Europejczyk powinien zobaczyć tę wystawę. Płakałam. Dla elit władzy... Jolanta mokosa Polecam,ale... (1) Muzeum ciekawe. Na początku rozczarowałam się małą ilością informacji, trzy... netelie Bardzo polecam (1) Wystawa bardzo poruszająca, merytorycznie mocna, bardzo dużo eksponatów. Na... Ola Poruszająca wystawa (1) Bardzo poruszająca wystawa, bogata, mertyroczyna opowieść o wojnie na... Olga Bilety (1) Chciałbym się dowiedzieć o cenę biletów Robert Terror wojny (1) Wystawa jest według mnie bardzo dobrze zorganizowana, stopniowo czytamy o... ELŻBIETA Przerost formy nad treścią (1) Nic odkrywczego, dużo zmarnowanej przestrzeni, braki w opisach. Bardzo... BD
1