rejstratorki w przychodni (3) Te panie są wredne i oschłe-jak im praca nie pasuje to niech ja zmienią a nie... pacjent Nieodwołana wizyta (3) Ucieszyła mnie możliwość elektronicznej rejestracji /łatwiej umówić się na... Dana Poradnia ginekologiczna (1) Cieszyłam się wprowadzeniem elektronicznej rejestracji bardzo krótko.Dzisiaj... Danuta
S.... (2) Całkowicie nie polecam tej pani doktor. Po pobycie na izbie przyjęć i... Katarzyna Re:ORTOPEDA (1) Moje poprzedniczki mają racje-ortopeda w przychodni to wielkie... Halina Opinia o dr.Ślusarskiej-laryngolog (1) Bardzo sympatyczna pani w średnim wieku,stara się dobrać leki do potrzeb... Michał Dr.Bieliński-laryngolog (1) Facet chyba minął się z powołaniem,nie miły i arogancki,robi łaskę by chorego... anomim Dr.Ślusarska-laryngolog (1) Był ktoś może u niej?Dobra jest jako laryngolog? pacjent przychodnia jagiellońska (1) Przychodnia tragiczna, lekarze robią łaskę że pracują (miałam kontakt z 3... niezadowolona O ortopedzie (2) Chce wyrazic swoje ogromne niezadowolenie z obsługi pacjenta. Lekarz ortopeda... Niezadowolony Przychodnia, która codziennie odmawia pomocy pacjentom. (1) W rejestracji telefon godzinami zajęty albo nikt nie odbiera. Lekarzy... Agnieszka Nowak Opinia o ortopedzie (1) pomijając fakt że dodzwonienie się do tej przychodni graniczy z cudem to... XXX Polecam (1) Polecam wszystkim pacjentkom wspaniałego ginekologa dr Andrzeja Zinkiewicza... Danuta Świtalska ocena (1) W żaden sposób nie można się dodzwonić,mam małe dziecko i mieszkam daleko... Monika dr Zinkiewicz (1) Zgadzam się z Panią w 100%. Dr Zinkiewicz to wspaniały lekarz i zarazem... beata szynaka Uwaga na kwalifikacje (1) W przychodni jako laryngolog zatrudniona jest pani, która nie ma... A. Grzeczka