Ortopedia (1) Pomimo powszechnie znanych komentarzy na temat służby zdrowia, że leczyć... Grzegorz nie polecam (1) lata temu włożył mnie w gips na 2 miesiące z powodu wypadające rzepki, potem... des rejestracja—porażka (2) Panie pracujące w rejestracji chyba pomyliły sie z zawodem. Niemiłe,... justyna
DR. Andrzej Zinkiewicz (11) świetny lekarz, super podejście do pacjentek. Wszystko bardzo dokładnie... Hania Rehabilitacja (1) Bardzo miła obsługa, godziny przystępne. Panie rehabilitantki są bardzo... JK Tomasz Mionskowski -laryngolog (5) Był ktoś u niego?Dobry jest jako lekarz?Bo nie wiem do kogo się zapisać w... Kasia Przychodnia Jagiellońska (1) Generalnie, to chciałabym powiedzieć parę słów o przychodni na... anonim8 dr Piotr Jaworski - chirurg - ortopeda (3) Jestem zaszokowana zlymi opiniami na temat pana doktora. Ja jestem wrecz... Alicja magda - opinia (1) Korzystałam z usług przychodni parę razy i jestem zdowolona, pani doktor... magda Zadowolony Pacjent (3) Już kiedyś korzystałem z usług tej przychodni i nie miałem zastrzeżeń, ale po... Patryk F niemiła obsługa (1) w rejestracji jest bardzo niemiła obsługa pani rejestratorka nie chciała... syla nie polecam!!! (1) Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu. pani dr przyjmująca w pokoju... Pacjentka dr T.Masiak lekarz bez powołania (5) poszedłem do przychodni na drugi dzień po wypisaniu z oddziału ratunkowego po... Waldek dziękuje (2) chciałam bardzo podziękować panu dr T.Masiakowi za profesjonalne podejście do... Maria przychodnia "Jagiellońska" (1) Chciałabym serdecznie podziękować dr Beacie Byczkowskiej za troskę,... pacjentka Fajna przychodnia... (1) Dobra przychodnia na poziomie, zawsze odebrany telefon,porada do jakiego... nena Tragiczna praca rejestracji (5) W dniu dzisiejszym usiłowałam dostać się do lekarza internisty, odstałam w... Danuta Świtalska zenada (1) witam nie dość ze musisz zapłaci kasę za usługę to oczywiście pani w... lulek Wspaniały Dr.Zinkiewicz???? (6) Tak wspaniały tez kiedys byłam tego zdania Ale tak naprawdę Jest dobry jak... PACJENTKA2 Jaworski ortopeda (2) Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Jaworskiego .Doskonały fachowiec... romka