badanie usg / rozczarowanie (4) Byłam tam prywatnie, ponieważ termin badania jamy brzusznej i piersi z NFZ... Magdalena MK Dr. Andrzej Zinkiewicz (2) Zgadzam się z moją poprzedniczką. Fantastyczny lekarz, bardzo miły, uprzejmy,... Ewa Medycyna pracy (2) Moja firma jest pod opieką Nadmorskiego Centrum Medycznego i jesteśmy bardzo... kadrowa
joanna - opinia (2) Skandaliczna forma rejestracji pacjentów. Usiłowałam dostac sie do lekarza... joanna Cytaty z Jagiellońskiej przydatne dla pacjenta (1) 1. Ma Pani szczęście, że dała radę przyjechać do nas z pracy, bo pełno ludzi... Anna Dąbrowska jak to jest z lekami refundowanymi w przychodni Jagiellońska..? (4) Dr Jaworski przepisał lek clexane bez refundacji pacjentowi, który spełnia... zniesmaczona Przychodnia nieprzyjazna pacjentom (2) Usluga-zadna, poniewaz nie mozna dostac sie przez prawie miesiac do lekarza... jjkbtb4 wdzięczny pacjent - opinia (1) Mile rozczarowany, miałem przyjemność korzystać z usług ortopedy dr... wdzięczny pacjent nie nie nie i jeszcze raz nie (1) Problemy z dostaniem się do lekarza mimo dzwonienia od 6 rano, jak... niezadowolona jd (1) Korzystałam z Poradni K - jestem bardzo zadowolona , kompetentny personel.... jd Fatalnie funkcjonująca REJESTRACJA (2) Tak źle działającej rejestracji nie ma chyba w żadnej przychodni. Po pierwsze... pacjentka Zadowolona (1) Mimo tego , że opinie o służbie zdrowia, przychodniach i poradniach itp. są... Anna fatalna (1) Mając skierowanie ze szpitala do ortopedy dziecięcego (inny w ogóle nie chce... bardzo rozżalona Koszmar rejestracji (1) Przydarzyło mi się zapalenie korzonków. O godzinie 7 rano, zamiast do pracy -... aloiram NEUROLOG? (1) Chodzi ktoś do neurologa na Jagiellońskiej?Bo musze się zapisać ale nie wiem... Maciek ortopeda dr.P.J (2) Starszy człowiek ledwo stoi "o kulach" a siedzący "lekarz" prawie krzyczy ,że... oszołomiona ortopeda dr.P.J (1) starszy pacjent ledwo stoi "o kulach" a doktor na niego prawie krzyczy by... oszołomiona Gdzie dr.Ślusarska-laryngolog? (2) Wie ktoś może czemu już dr.Ślusarskiej nie ma w przychodni? Ewa Czemu przychodnia ciągle zmienia laryngologów???????? (1) Lecze się od kilku lat u Laryngologa a co przyzwyczaje się do danego... Maja POLECAM W 100% (1) Osobiscie polecam przychodnie w 100%. Co prawda bylem tam pierwszy raz z 2... Emanuel