Ela - ocena (1) Pacjenci chorzy na raka czekają na opis badania ponad miesiąc!!!! Każdy dzień... Ela Hanna - opinia (1) Szpital Jednodniowy - NCM ul.Polanki 7 W szpitalu miałam wykonany zabieg... Hanna Tadeusz - opinia (1) Polecam przychodnię. Bardzo dobra obsługa. Tadeusz
Danuta Pyż - Dopita - opinia (1) Polecam, zabiegi przeszłam w X i XI br., pełen profesjonalizm w obsłudze... Danuta Pyż - Dopita Jadwiga - opinia (1) Rezonans magnetyczny, przemiłe Panie pomocne, gdyby nie Ich empatyczna i... Jadwiga Anna - opinia (1) Tydzień temu miałam zabieg usuwania zaćmy wraz z wszczepieniem soczewki... Anna N. - opinia (1) Miałam przeprowadzany w tym miejscu dwukrotnie zabieg usuwania zaćmy i jestem... N. Elżbieta - opinia (1) Wyrażam opinię w imieniu swoim i teściowej, która miała wykonany zabieg... Elżbieta I.B. van Geelen - opinia (1) Mama zmieniła lekarza po przeprowadzce. P. Dr. Dundicz jest bardzo miłą i... I.B. van Geelen M.T. - opinia (1) 3 dni zajęło mi zapisanie sie do internisty.Za piewszymi dwiema probami po... M.T. USG (1) Kpina!!! Miałem zlecone dwa badania USG czyli dla mnie przeznaczone pół... Joanna Przychodnia opustoszała. (2) Po odejściu lekarzy na emeryturę pacjenci tak jak ja chyba w większości... Pacjent który odszedł po 30 lata Dr. dundicz (1) Jestem już pod opieką pani doktor ponad rok i nie mam żadnych żali co do... Zdzisław Endokrynolog (1) Takiego cyrku dawno nie widziałam. Pacjenci prywatni z tymi z funduszu w... S lekarz Elena Dundicz (1) Kompletnie nie rozumiem tych absurdalnie negatywnych komentarzy. Pani dr jest... Janusz Okropna wizyta (1) Pani dr nie słucha, nie tłumaczy. Ledwo spojrzy na pacjenta. Jej diagnoza... Joanna Chirurg Rafał Mrozowski (1) Piszę to w ramach ostrzeżenia. Chamskie odżywki, zero zainteresowania... A Najgorsza przychodnia (1) Mam nadzieję, że ktoś kiedyś zrobi porządek z tym miejscem. Nigdy nie... Angelika Takie przychodni3 sie zamyka... (1) Ta przychodnia to jakas porazka. Jeden kompetentny pediatra ktoremu chyle... Pacjentka Fatalna obsługa. Nie polecam (1) O ile lekarze tam pracujący są życzliwi i mili, to poziom kultury i obsługi... Pacjent