Napoli

Pizzerie

Gdańsk, Długa 62/63

SKANDAL! Jedna z dwoch najgorszych pizz jakie jadłem w życiu. (1) Zacznijmy od tego - obsługa nie miła, a jakość pizzy po prostu skandaliczna.... Mark Er Przeciętna pizza, ceny kosmiczne! (1) Woda 0.25ml za 5zł, piwo 0,5l od 10zł, mała pizza średnio 25zł... Spory wybór... Łucja zadowolona rodzina (1) Witam! Wraz z rodzina wybralismy sie na sobotni obiad. Szlismy spacerem przez... Krystyna
masakra cenowa i nic wspólnego z kuchnią włoską (1) tragedia jeśli chodzi o ceny -drogo . Pizza jak w osiedlowym barze, zupa... anka zmarnowane pieniądze! (1) koszmarne miejsce. to była moja pierwsza i ostatnia wizyta, wstyd mi, że... aniaa NIE ZBLIŻAJCIE SIĘ! (1) Obsługa nawet "Dzień Dobry" nie umie powiedzieć. Menu dziwne np.... Krzysztof beznadziejna (1) nie dość, że długo trzeba czekać, aby ktokolwiek przyszedł i PRZYJĄŁ... cocon NIE! (2) Nie polecam! Pizza nie przypomina niczym pizzy włoskiej, ciasto bardzo grube,... aga Po raz pierwszy i ostatni (2) Może gdybym przeczytała choć część tych opinii zastanowilabym się nad... Lidia Gorsza jakość potraw (1) Witam, byłam kilka razy na pizzy.Była wyśmienita. Jednakże ostatnią pizzę źle... Agnieszka Źle nie było, ale . . . (1) Generalnie źle nie było, ale wystrój wnętrza jak na pierwsze wrażenie to... Rozczarowany NIE POLECAM!!! (1) Zdecydowanie ceny za wysokie w stosunku co do jakości potraw. mwkk Nigdy więcej ! (2) Zaraz po nowym roku wybrałem się do owej pizzeri na noworoczną pizze. nie... Michał Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Poszłam z chłopakiem z okazji Jego 21 urodzin do tej restauracji i nigdy tam... Anna Niesmacznie (1) Krotko i na temat: Sosy do potraw z torebek albo słoiczków, no chyba ze ich... Łukasz Odradzam!!!! (1) Kupiłem na Grouponie kupon do skorzystania z oferty tego przybytku; na... olekss Nie polecam (1) Bardzo drogo jak na pizzerie, a jakość słaba. 13 pln za piwo rozwodnione to... Niezadowolony (..) (1) Pierwszy raz w życiu ktoś lub coś sprowokowało mnie do wystawienia opinii na... panda Drogo i ponizej przecietnej (1) Restauracja bardzo slabej jakosci. Przystawki w cenie i wielkosci dan... MDJ Nie polecam (1) Uważam, że jeśli kucharze nie znają się na kuchni włoskiej to powinni... Gosia