Napoli

Pizzerie

Gdańsk, Długa 62/63

Piwo w cenie 18zł (1) Wybraliśmy się z mężem po meczu na pizzę i piwo , jakie było nasze... Karolina paati - opinia (1) pizza całkiem smaczna, ale przy zamawianiu "dużej" spodziewałabym się czegoś... paati ogólnie: dobra pizzeria (1) Jedzenie mają smaczne - to się liczy. Jednak nad obsługą warto popracować. Magda
słaba organizacja podczas promocji (2) w sobotę korzystałem z promocji 50%. Wszystko ładnie, pięknie, ale... obsługa... michu Bardzo złe jedzenie (1) i drogo, bardzo się cenią. Zamówiłem w końcu pizzę, dostałem coś obsypanego... byłemtu Odradzam (3) Kelnerka, która nas obsługiwała była bardzo opryskliwa i stale się jej gdzieś... M Kiepsko (1) W niedzielny wieczor odwiedzilismy ze znajomymi pizzerie Napoli. Zamówione... tomek Masakraaaaa!!!! (1) Na samym początku powiem tak : ODRADZAM. Porażka. Weekend 24 i 25.04 za... Wkurzonaaa!!!! Odradzam!!!! (1) Przed kilkoma laty była to doskonała restauracja. Ale to było dawno temu.... Jacek Turczyński Fatalna obsługa, nie polecam (1) Chcieliśmy zjeść obiad w restauracji Napoli, usiedliśmy przy stoliku, po czym... Ola Rozczarowana (1) Swago czasu i pizza i obsługa była wspaniała,coś się popsuło i ciekawe czyja... Karolina Ostrzezenie - NIE JEDZCIE PIZZY W NAPOLI (1) Pizza w Napoli to cos strasznago!!! Nie ma zadnego smaku!!! Zadnych przypraw... Ewa Napoli-Best in town- śmiech na sali (1) Nie wiem w której części Włoch szef kuchni widział takie potrawy podawane w... MarcinS To jakaś pomyłka! (1) wybrałem się do napoli ze znajomymi gdyż słyszałem że jest to calkiem fajne... Michał J. Super! (1) Zacznę od serwowanych potraw,naprawdę dobre!Pizza,którą poleciła mnie i mojej... bartek TRAGEDIA (1) Witam Chcialbym odradzic wszystkim wizyte w Neapoli.Myslalem ze czas spedzony... Mateusz Polecam (1) pizza może nie jak we Włochesz, mi jednak smakuje. Moim zdaniem najlepsza... hellou