Wrzeszczano - ocena (1) Po raz pierwszy korzystałem z usług Pana Marka przy naprawie pralki Bosch... Wrzeszczano Małgorzata - ocena (1) Naprawa pralki Bosch Szybkość i skuteczność wykonania usługi, rozsądne ceny... Małgorzata MK - ocena (1) Po raz kolejny korzystałem z pomocy Pana Marka, tym razem naprawa pralki... MK
Krzysztof - ocena (1) Naprawa modułu sterującego Bosch wykonana ekspresowo w dogodnych godzinach i... Krzysztof Adam - ocena (1) Pani dzwoniąc w sprawie serwisu piekarnika była w stanie pomóc mi usunąć... Adam Andrzej, Gdańsk Siedlce - ocena (1) Korzystaliśmy 2 razy, naprawa pralki Bosh. Za każdym razem Pan był... Andrzej, Gdańsk Siedlce AGA - opinia (1) Usługa/naprawa pralka elektrolux - wykonana rzetelnie i terminowo - Polecam ! AGA Danuta Gdańsk - Siedlce - opinia (1) Jestem pod wrażeniem: punktualny, kulturalny fachowiec, który naprawił moją... Danuta Gdańsk - Siedlce Carlos - opinia (1) Naprawa amortyzatorów w Siemensie trwała godzinę, usługa wykonana idealnie,... Carlos b - opinia (1) naprawa zmywarki bosch, pompo-grzałki, szybko, skutecznie w przystępnej... b Klientka Ela - opinia (1) Polecam. Pan Marek naprawiał zmywarkę i pralkę u nas. Solidnie :) Klientka Ela zadowolona klientka - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Fachowiec, który zna się na rzeczy. zadowolona klientka Sylwia - opinia (1) Polecam! Punktualny, rzeczowy i tani. Sylwia Dorota - opinia (1) Polecam usługi p. Marka, szybka diagnoza i fachowa naprawa pralki.... Dorota Wioletta ul. Żeromskiego Oliwa - opinia (1) Polecam usługi Pana Marka. Szybko, sprawnie i rzetelnie. Szybka diagnoza i po... Wioletta ul. Żeromskiego Oliwa Mirela Kowolik - opinia (1) Jestem pod wrażeniem: punktualny, kulturalny fachowiec, który naprawił moją... Mirela Kowolik Marek Goska - opinia (1) Super! Pan zastępujący ogromna fachowość, wiedza i doświadczenie. W 100%... Marek Goska Maciej - opinia (1) Korzystałem kilka razy. Lepiej, rozsądniej i uczciwiej się nie da. Jest powód... Maciej renegat - opinia (1) Bardzo polecam, pełen profesjonalizm. renegat Maja - opinia (2) Solidnie, uczciwie. Polecam bardzo! Maja