Gratulacje (1) Gratulacje za zajęcie drugiego miejsca na dietetyka roku 2017 w polsce Iwona S Polecam (1) Naprawde rewelacyjne podejscie do metod zywieniowych. Dodatkowo jest to... Martyna Regulska Super (1) Jestem zadowolona i szczęśliwa Marzena Stankiewicz
dziekuje (1) dziękuje pani Maju zasłużona ocena na 6 mam nadzieje że jeszcze się spotkamy... justynaperk polecam (1) z czystym sumieniem polecam gawina super! (1) najlepsza dietetyczka. zycze powodzenia w plebiscycie na dietetyka roku 2017.... Basia Jestem zadowolona!! (1) Nikt pewnie nie może być bardziej zadowolony niż ja :) udało się mimo wielu... Sylwia Polecam (1) Polecam Pania Maje!!! :) Jestem bardzoooooooooooooooooooooooooooo zadowolonyyyy Robson Wspaniale :) (1) Pani Majeczko, dzię-ku-ję!!! Na prawdę bardzo polecam, byłam już u 4... Magda G. Polecam! (1) Pani Maja Lewandowska umie z diety zrobić kulinarną wycieczkę po nieznanych a... Asia Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam Pania Maję. Pełen prodesjonalizm i duża wiedza.... Małgosia Szczupla :) (1) W końcu jestem szczupła dzięki diecie i ćwiczeniom. Bardzo fajne diety a... Beata Super (1) jestem zadowolony że nie mam juz wielkiego brzucha ;) Polecam tylko panią... Marcin Polecam z czystym sumieniem.!! (1) Dzięki pani Mai żyję na nowo!Odzyskałam swoją siłę,na nowo uwierzyłam w swoje... Karolina No jak nie polecam jak polecam:) (1) Obie Panie gorąco pozdrawiam i polecam każdemu kto chce schudnąć ale nie wie... piotrek.78 Super (1) Gorąco polecam usługi pani Majki, wyprowadziła mnie z ciężkiej otyłości... Marta M. polecam :) (1) bardzo profesjonalne podejście obu Pań, przy okazji miłych rozmów o jedzeniu... Monika Pełna Satysfakcja =) (1) Dzięki profesjonalnej pomocy pani Mai udało mi się pokonać długą drogę do... Łukasz Wspaniale! (1) Pani Maja, wyjątkowo wykształcona dietetyk pomaga zrzucić wagę każdemu, kto... Aga monila (1) Schudłam 13kg w 5 miesięcy czuje się dobrze i wspaniałe wyglądam czego tu... monika