Polecam (1) Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, oszałamiające efekty. Dietetyk... Jakub Polecam (1) W tym roku przebieglem pierwszy maraton, zgubilem nadbagaz 15kg, kolana nie... Pawel polecam (1) Naprawde profesjonlna dietetyk ktora wie co robi. Jestem zadowolona i polecam... madzia
Super (1) Dieta dostosowana do osoby, bez wielkich wyrzeczeń! Polecam! Tak trzymać!:) Sonja super (1) bardzo fajna atmosfera ,fajne przepisy oraz suplementy. Pati Sprawdzone i polecam ;) (1) Dietetyczka bardzo miła i profesjonalna. Samo miejsce bardzo wygodne i ładne. Monika M. Polecam (1) Jestem klintką z polecenia. Bardzo profesjonalny punkt, dobra obsługa. Barbara K. Super (1) Gorąco polecam to miejsce, a zwłaszcza panią dietetyk - pełne zrozumienie,... Beata Polecam (1) Pani Maja pomogla mi w koncu ruszyc moja wagę (w dół) :) od kiedy walcze z... Paulina Polecam wszystkim:) (1) Schudłem, głodny nie byłem, bez trudu i bólów:) -14 kg, polecam:) Wojtek Super (1) Jestem bardzo zadowolony z efektów Mariusz Tomczyk dieta rewelacja (1) okazuje się ze nie trzeba głodować żeby schudnąć ,dietetyczna super 6 + anna Polecam (1) Miła obsługa ,rewelacyjna dietetyczka. Zasłużone opinie. Magda R dietetyk roku 2016 (1) gratulacje i zycze dalszych sukcesow. Marcin SUPER KURACJA (1) Pod okiem pani Mai zrzucilam 10kg i jestem bardzo zadowolona . Sama kuracja... Ewelina :) polecam (1) Super właśnie się dowiedziałam że została Pani dietetykiem roku 2016 na... Agnieszka S. Polecam (1) Bardzo fajne rezultaty odchudzania i ekstra suplementy. Marzena Polecam (1) Jestem zadowolona z efektów Kasia Postanowienie noworoczne;) (1) Polecam naturhouse mają fajną kurację i super suplementy, efekty są widoczne,... Ivona Super! (1) Bardzo fajny punkt dietetyczny i profesjonalna obsługa. Polecam Maciej