kuba - ocena (1) takie diety że nawet majonez mogę jeść czasem kuba Ola - ocena (1) Mam wiele ciepłych słów dla Pani Mai, Pani Pauliny i tego miejsca :) Zaczęłam... Ola Paula - opinia (1) Klasa sama w sobie - jeżeli ktoś się jeszcze waha to nie powinien, bo z tą... Paula
Katarzyna - opinia (1) Serdecznie polecam usługi Pani dietetyk jest to osoba bardzo profesjonalna,... Katarzyna zosia - opinia (1) wspaniała współpraca, pyszne przepisy - dzięki Pani Maji schudłam 12kg w... zosia Ela j - opinia (1) Do Pani Mai trafiłam z polecenia koleżanki. Bardzo chwaliła sobie współpracę,... Ela j Dominika kliment - opinia (1) Skorzystałam w z diety online :) bardzo polecam-łatwy i szybki kontakt i... Dominika kliment Aga M - opinia (1) Bardzo się cieszę że trafiłam pod skrzydła p. Mai, wyniki coraz lepsze! Polecam Aga M Jessika w. - opinia (1) Skorzystałam z diety online :) bardzo polecam! Jessika w. Daniela G. - opinia (1) Polecam Panią Maje! Bardzo przystępnie przekazywana jest wiedza o tym co jeść... Daniela G. Asia LW - opinia (1) Bardzo miła atmosfera, aż chce się odchudzać. Asia LW Gosia - opinia (1) Jasny, prosty przekaz informacji. Motywacja do pracy nad sobą.... Gosia Nieznany - opinia (1) Pani Maja najlepsza w swym fachu! Doradzi, podbuduje :) i zaraża swoim... Nieznany Najlepsza :-* (1) Chciałam pozbyć się dodatkowych kilogramów które zostały mi po ciąży i dzięki... Zadowolona Katarzyna Polecam (1) Dziękuję Pani Mai za pokazanie, gdzie popełniałam błędy żywiąc siebie i... Monika Dot usługi dietetycznej (1) Do Pani Mai udałem się celem zrzucenia 12 kg. Ostatecznie zrzuciłem 14 kg, co... Filip Polecam wszystkim obawiającym się diet. (1) Gorąco polecam panią Maję wszystkim tym,którzy podobnie jak ja są po licznych... Joanna Naturelife (1) Wybór Nature Life był najlepszym wyborem, jakiego mogłam dokonać. Pani Maja... KasiaG Epilacja bez bólu.Pełen profesjonalizm.Przystępna cena (1) Mimo bardzo nieprzyjemnych doświadczeń z laserami LightSheer Duet i Vectus... Natalia P. Najlepsza Dietetyk (1) Gorąco polecam panią Maję Lewandowska ,wspaniała osoba,duza... Kasia