Profesjonalna obsługa, wysoka fachowość (1) Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z panią Magdą z biura nieruchomości... Beata Polecam, sympatyczna i profesjonalna obsługa! (1) Firma jest niewielka, ale to jest jedna z jej zalet. Pani Magdalena Kłos z... Agnieszka Polecam pana Adama (1) Pan Adam to mistrz sprzedaży. Uprzejmy, profesjonalny, ale przede wszystkim... KK
Rzetelny pośrednik (1) Podczas współpracy z biurem "Navigat" miałem wielką przyjemność trafić na... Michał ... (1) Współpracowałam z biurem pośrednictwa, jako kupujący, wiec trudno jest mi się... Ania Profesjonalizm i bezpieczeństwo w każdym celu (1) Jesteśmy zadowoleni z usług Navigatu w 100 %. Pełen profesjonalizm na każdym... Monika Wysoki poziom obsługi klienta (1) W trakcie rozwiązywania problemów związanych ze sprzedażą mieszkania w Gdyni... Ewa Górska Super profesjonalizm (1) Polecam Panią Magdę w 100%. Pomogła nam sprzedać mieszkanie w krótkim czasie... Magda Drogie Panie (2) Drogie Panie, Chcialabym podziekowac za wsparcie nas w projekcie sprzedazy... Agnieszka