Bardzo długie czekanie (1) Słaba restauracja, obsługa ślamazarna, czas oczekiwania na posilek nieznzny,... Mirek Drogo a nic specjalnego (1) Danie składa się np. z samego mięsa, do którego należy sobie dokupić jeszcze... Rozczarowana jestem oczarowany (1) Trafiłem tam dziś po raz pierwszy pomimo prawie roku od otwarcia . Jestem... Kubol
NAJMILSZA KANJPKA W GDYNI (1) wlasciciele na serio dbaja o klienta,wystroj- poprawia sie odkad bylam tam... oc cudeńko :) (1) tak, tak, tak, koniecznie!!! bylo pysznie i pięknie, czulam sie jak uzbecka... M. smacznie ale w spartańskich warunkach (1) Jedzenie smaczne, ale posiłki bynajmniej nie należące do tanich. Przyjemne... Pablo AinA - opinia (1) BYlismy tam z nrzeczonym kilka razy :) jedzonko pycha, obsluga mila, fajny... AinA mari - opinia (1) Trafilismy dzisiaj z mezem do restauracji przypadkiem i oboje jestesmy mile... mari było cudnie- w zupełnie innym świecie:)) (1) bylismy tam ostatnio z mezem i bylo super, zupelnie inny swiat, jedzonko... niunia Prawdziwa atrakcja! (1) Ja jem bardzo często poza domem, ale czegoś takiego nigdy nie próbowałam!... Hanna asia g - opinia (1) Miejsce jak najbardziej godne polecenia- fajny klimat, sympatyczna obsługa a... asia g Smacznie i stylowo (1) Miejsce jedyne w swoim rodzaju, orientalny klimat zachwyca, potrawy... Ania Pyszne i proste! (1) Bylam juz w resturacji Navruz dwa razy, i obydwa wspominam bardzo dobrze.... Emi 2 godzinny koszmar – nigdy więcej - cz.2 (1) Do tego nie można było skorzystać z toalety bo na obu widniał napis Prosimy... Cleo 2 godzinny koszmar – nigdy więcej -cz.1 (1) Byliśmy w tej knajpce 2 razy.Co do wystroju to sala gimnastyczna bez klimatu... Cleo Naprawde swietny lokal (1) Zrobilismy tam przyjecie weselne. Nie moglismy lepiej wybrac. Wystroj sali... Elżbieta i Sebastian Mysior