Neodental

Stomatolodzy

Rumia, Filtrowa 18/L2

Z - opinia (1) Profesjonalne usługi, kompetentna kadra.dobra jakosc materiałów.przystepne ceny Z Andrzej Błaszczak - opinia (1) Nowoczesne wnętrze, w recepcji kompetentna osoba. Pan dr Wojciech sprawdził... Andrzej Błaszczak Włodzimierz Majkowski. - opinia (1) Wyrwanie ósemki perfekcyjnie, szybko i bez bólu. Polecam wszystkim. Włodzimierz Majkowski.
Tyberiusz - opinia (1) Bardzo dziękuję za profesjonalizm wykonanej usługi. Szczególne podziękowania... Tyberiusz Aneta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalne podejście do pacjenta. Aneta Aga - opinia (1) Polecam serdecznie. Przyjechałam tu na wakacje i rozbolał mnie ząb. Neodenta... Aga Mariusz - opinia (1) Bardzo dobre podejście do pacjenta. Nowoczesny sprzęt. Profesjonalna,... Mariusz Agnieszka - opinia (1) Pani doktor Anet jest wspaniałą specjalistką a do tego bardzo empatyczną... Agnieszka Mirosław - opinia (1) Dr. Bartosz Kita bardzo kompetentny lekarz Dobra konsultacja poparta... Mirosław Sandi sa - opinia (1) Wizyty przebiegaja na najwyzszym poziomie w milej I przyjaznej atmosferze.... Sandi sa Hanna K. - opinia (1) Z wizyty u p. dr. Sosnowskiego jestem bardzo zadowolona, to stomatolog z... Hanna K. Paulina - opinia (1) Obsługa średnia - pani w recepcji nie oddzwania, a podczas pierszej wizyty... Paulina Mariusz Ellwart - opinia (1) Jestem od prawie roku pacjentem Pana dr Bartosza Kity. To w haki sposób Pan... Mariusz Ellwart Grzegrz Nowak - opinia (1) Nazywam Grzegorz Nowak. Bylem u Dentysty na poczaktu roku w Styczniu.... Grzegrz Nowak Marzena Nadolska - opinia (1) Jestem bardzo zadowoloną pacjentką, polecam Wczoraj dr Bartosz Kita usunął mi... Marzena Nadolska Adam - opinia (1) Bardzo dobra opieka profesjonalizm Adam Danuta - opinia (1) W pełni profesjonalna obsługa.. Danuta Sławomir - opinia (1) Najwyższa jakość usług. Nie wypuścili mnie dopuki doputy przestałem wyglądać... Sławomir Sylwia - opinia (1) Pani Paulina Wróblewska to bardzo profesjonalna higienistka, posiadająca... Sylwia Ewelina - opinia (1) Panicznie bałam się wizyty u dentysty, teraz chodzę z uśmiechem na twarzy,... Ewelina