Neodental

Stomatolodzy

Rumia, Filtrowa 18/L2

Piotr - opinia (1) Polecam dr wyjaśniła dokładnie kolejne leczenie pełen profesjonalizm. Piotr Paweł - opinia (1) Sympatyczna obsługa. Poszło sprawnie ale dość drogo Paweł Krzysztof - opinia (1) Serdecznie polecam szybko, sprawnie, bezboleśnie pełen profesjonalizm Krzysztof
Mieczysław - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem fachwej wiedzy, indywidualnego podejścia do... Mieczysław Rafał - opinia (1) Chirurgiczne usunięcie ósemki. Wszystko OK, dziękuję i polecam. Rafał Grzegorz - opinia (1) Z usług dr Lebiedzia korzystam już kolejny raz i po raz kolejny się nie... Grzegorz Roman - opinia (1) Miła i fachowa obsługa. Wyposażony gabinet stomatologiczny w najnowszy sprzęt. Roman Tomasz - opinia (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Leczenie tam to czysta przyjemność. Polecam... Tomasz Jadwiga Krupa - opinia (1) Od niedawna jestem pacjentką. Dwa tygodnie temu miałam 1.5 godzinny zabieg.... Jadwiga Krupa Agnieszka - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Miłe podejście do pacjenta. Pięć gwiazdek. Cztery... Agnieszka Marta - opinia (1) Polecam, od lat korzystam z usług Neodental. Ogromne podziękowania dla dr... Marta Halina - opinia (1) Za każdym razem wychodzę zachwycona efektem, a leczenie jest dłuższe i... Halina Teresa - opinia (1) Polecam, usługa na wysokim poziomie Teresa Agnieszka - opinia (1) Moja przygoda z kliniką Neodental zaczęła się już jakiś czas temu i myślę, że... Agnieszka After - opinia (1) Super............................. After Anna Szweda - opinia (1) Jestem pacjentką dr Kasi Głodzik i uważam że jest najlepszą dentystką jaką... Anna Szweda Anna - opinia (1) Jestem zadowolona z wizyty - bez stresu i przykrych niespodzianek, dr. Drążyk... Anna Maciek P. - opinia (1) Od kilku lat korzystam z usług kliniki Neodental. Cenię ich za indywidualne... Maciek P. Ewelina Mierzejewska - opinia (1) Usunięcie dolnej ósemki u dr. Lebiedzia przebiegło szybko i sprawnie. Widać... Ewelina Mierzejewska Dorota - opinia (1) Byłam dzisiaj u. Pani dr K. Pokrywki. Przyszłam opuchnięta, obolała, a... Dorota