Neptun Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Wyzwolenia 9A

Andrzej - ocena (1) Lubie Lubię porozmawiać w taksówce i z tymi kierowcami przynajmniej jest o... Andrzej Andi - opinia (1) Super obsługa i cena umiarkowana. Bardzo krótko czekałem na przyjazd Taxi. Andi Michał - opinia (1) Za kurs z Gdyni-Chylonii do AM Gdańsk zapłaciłem 77 zł. Po tygodniu wracając... Michał
A. Durlik - opinia (1) Bardzo czysto, schludnie ubrany kierowca no i zabezpieczenie przed kontaktem... A. Durlik Magda - opinia (1) Kiedyś zamawiałam tańsze taksówki, ale odkąd pojechałam z Neptunem, tak... Magda Jacek - opinia (2) Dziękuję za pomoc przy holowaniu auta, za 1/3 lawety dowiozłem auto do... Jacek Krystian - opinia (2) Mój pierwszy i ostatni przejazd z tej korporacji.Cena końcowa do zaplaty... Krystian Wojtek - opinia (2) Jak zawsze niezawodni i z każdym kierowcą idzie się dogadać. Normalne ceny... Wojtek Kamil - opinia (1) Zazwyczaj nie biorę aut z postoju, jednak akurat się spieszyłem. Niby... Kamil Asia - opinia (2) Taxi nr.10 najlepsza w Trójmieście!! Polecam!!! Asia michał podolski - opinia (1) Panowie prezentuja wysoki poziom wzgledem konkurencyjnych firm. Jestem... michał podolski 108,40 zł z Oliwy na Karwiny (3) Wracaliśmy w nocy z urodzin w 5 osób - trasa z paragonu 15,7 km. Pod domem... Kobieta Świetny komfort (1) Często korzystam z ich usług są zawsze na czas i nigdy mnie nie zawiedli,... Piotr Mazur Polecam (1) Bardzo miły kierowca, nowe, przestronne, czyste autko:) Krótki czas... Madzik Nie polecam! (1) Wziąłem Neptuna z pod lotniska. Poinformowałem kierowcę, że będę płacił... Underwood Brak świeżości (1) Niestety ale ceny odbiegają daleko od konkurencji. Obsługa to tragedia:... Sebastian Anna (1) Polecam ,miło szybko i sprawnie jak już kozystać z taxi to z ta firma Anna taka sytuacja (1) Środek nocy, a mi w krzakach stanął samochód. Nie znałam dokładnego adresu,... Ola to jakiś żart... (1) NIE POLECAM. Na zamówioną taksówkę czekałem ponad 25 minut. Powód? Poprzedni... Mikołaj szybko sprawnie komfortowo (1) Super taxi polecam morda