Beata - opinia (1) Byłam dwa razy:pierwszy i ostatni. Przede wszystkim niesmaczne jedzenie.... Beata Jakub - opinia (1) Zaprosiłem rodzinę na obiad do restauracji 4 piętro nieświadomy że zastąpiło... Jakub Olga - opinia (1) Nie dorasta do pięt poprzedniej restauracji 4 piętro Jakość jedzenia... Olga
Jakub - opinia (1) Zamówiłem pizze. Składniki mocno średniej jakości. Ser - jakiś gotowiec... Jakub Paweł - opinia (1) Zamówiliśmy jedzenie przez Volta. Szybka dostawa, smaczna pizza i frytki... Paweł Ania - opinia (1) Nie mam w nawyku pisania jakichkolwiek opinii gdziekolwiek, jednak tym razem... Ania mega miejsce (1) Wydaje mi się, że miejsce zyskuje z dnia na dzień, mieszkam w pobliżu i... 3miejskadziewucha Bardzo lubimy tą restaurację (1) Piękny wystrój, ciekawa karta, pyszne jedzenie. Restauracja zarówno dla... Aneta Fatalna obsługa (1) Odwiedziłam to miejsce 2 razy. Za pierwszym razem na śniadaniu, które było... D. Dobry stosunek ceny do jakości (1) Przyzwoite jedzenie, niektóre dania znakomite (np. Żurek). Ładne, bardzo... . EB - opinia (1) Miejsce super! W centrum miasta, z widokiem na Wrzeszcz. Dużym plusem jest... EB Nic po za wystrojen (1) Nic po za wystrojem. Obsługa ma wszystko gdzieś i kompletnie niekompetentna.... Marian Świetna restauracja! (1) Wczoraj z rodziną i przyjaciółmi odwiedziliśmy 4 piętro i jesteśmy... Ilona Anna - opinia (1) Smacznie , sympatyczna obsługa. Fajne miejsce której znalazłam przez... Anna Alicja - opinia (1) Serdecznie polecam to miejsce, na pewno będę tam wracać, pyszne jedzenie,... Alicja Atmosferę tworzą ludzie. (1) W restauracji jesteśmy po raz drugi. Potrawy serwowane przez lokal- ok.... Sabina REvoll - opinia (1) Świetna atmosfera i nowoczesny wygląd - do tego piękny widok, jak i również... REvoll