OSK Herkules

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Jana Heweliusza 11/13

polecam! (1) Cieszę się, że trafiłam do Herkulesa. Świetne podejście do tematu. Egzamin... Ola Dziękuję OSK Herkules. (1) Do Herkulesa przyszedłem z innej szkoły, w której zmarnowałem 20h i... Michał F. Wszystko na 6+! (1) Polecam szkołę Pana Tomka. Super miła i profesjonalna ekipa, zawsze można się... Paulina
Serdecznie polecam! (1) Ze szczerego serca mogę polecić OSK Herkules! Bardzo sympatyczna atmosfera,... Kinga Gorąco polecam! (1) Egzamin zdany za pierwszym razem. Nidy nie sądziłam, że zostanę kierowcą. OSK... Żaneta Eliza - opinia (1) Z całego serca mogę polecić OSK Herkules, świetna szkoła i profesjonalni... Eliza Bardzo polecam. (1) Bardzo polecam OSK Herkules, który, zarządzany przez legendę trójmiejskich... Marcin Ossowski - opinia (1) Polecam OSK Herkules. Super atmosfera. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu... Polecam Herkulesa (1) Herkules - naprawdę świetna szkoła, miła atmosfera i przystępne ceny! Polecam... Monia Bardzo polecam (1) Bardzo polecam najlepszą szkołę jazdy osk herkules. Kurs przeprowadzony... Janek To był jeden z moich najlepszych wyborów! (1) Instruktorzy mili, cierpliwi oraz bardzo dobrze przygotowują i uświadamiają... Wiktoria Najlepsi z najlepszych! (1) Wszystko zdane za pierwszy razem! A tak strasznie bałam się jeździć. Tomek,... Anna W 100% polecam!!! (1) OSK Herkules a w szczególności Pana Tomka polecam w 100%. Egzamin teoretyczny... Anna Zdecydowanie polecam (1) Zdana zarówno teoria jak i praktyka za pierwszym, genialni instruktorzy... Filip Ząbek Najlepsza szkoła jazdy (1) Profesjonalny instruktor, z wybitnym darem pedagogicznym i indywidualnym... Magda goraco polecam (1) Bardzo dobra szkoła nauki jazdy sympatyczna atmosfera. Instruktor Piotr... Patryk Gorąco polecam! (1) Od pierwszego spotkania: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, kultura.... Paulina Polecam OSK Herkules (1) Pan Tomasz to świetny nauczyciel. W ciągu dwóch godzin jazd dodatkowych w OSK... Daria Serdecznie Polecam (1) Miła atmosfera, bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do nauki.... Maciej Skiba Serdecznie polecam osk herkules! (1) Po długim czasie skończenia kursu w innym ośrodku, kuzyn zaproponował mi... Agnieszka