OSK Herkules

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Jana Heweliusza 11/13

Łukasz - ocena (1) Chcesz zdać to idź do Herkulesa, Proste Łukasz Władysław - ocena (2) Z ręką na sercu mogę polecić naukę w OSK Herkules. Zarówno pod względem... Władysław Joanna.P - opinia (1) Bardzo polecam osk herkules , jest to szkoła z naprawdę świetnymi... Joanna.P
Krzysztof Jaskulski - opinia (1) Profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu, jestem bardzo zadowolony... Krzysztof Jaskulski Maria - opinia (1) Polecam wszystkim OSK Herkules, cudowna szkoła i profesjonalni instruktorzy.... Maria Sergei - opinia (2) Świetna szkoła! Szkolenie jest głębokie i szczegółowe. Wygodne przygotowanie... Sergei Anna - opinia (1) Polecam serdecznie , świetne podejście do kursanta i nauczenie . Szczególnie... Anna Roksolana Melnyk - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona nauki w szkole OSK Herkules. Zdałam za I razem... Roksolana Melnyk Wiktoria - opinia (1) Łatwe i zrozumiałe przekazywania wiedzy. Przygotowanie pod egzamin do PORD... Wiktoria Julia Stepnowska - opinia (1) Serdecznie polecam tą szkołę nauki jazdy w Gdańsku. Zajęcia teoretyczne... Julia Stepnowska Artur. S - opinia (1) Profesjonalna obsługa, łatwość przekazywania wiedzy. Polecam z całego serca.... Artur. S Julia - opinia (1) W OSK Herkules wykupiłam wyłącznie dodatkowe jazdy przed moim czwartym... Julia Sylwester - opinia (1) Witam serdecznie polecam ośrodek szkolenia kierowców w Gdańsku o nazwie... Sylwester Kinga - opinia (1) Polecam OSK Herkules każdemu z czystym sumieniem. Egzamin zdany za pierwszym... Kinga Julia - opinia (1) Jeździłam z kilkoma instruktorami, każdy z instruktorów był zaangażowany w... Julia Katarzyna - opinia (1) Polecam tą szkole nauki jazdy. Szkolenie teoretyczne odbywa się w centrum... Katarzyna Patrycja - opinia (1) Do Herkulesa trafiłam z polecenia. Mój znajomy zachwalał ten ośrodek robiąc... Patrycja Karina Ponto - opinia (1) Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny i to za pierwszym podejściem!!Tak jak... Karina Ponto Kacper - opinia (1) Zdałem egzamin praktyczny i teoretyczny. Wybrałem kurs popołudniowy, jazdy... Kacper Michala Sabina - opinia (1) Zdałam za pierwszym razem egzaminy wewnętrzne i te państwowe. Byłam na kursie... Michala Sabina