OSK Herkules

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Jana Heweliusza 11/13

Najlepszy OSK w Gdańsku (1) Serdecznie polecam, profesjonalne podejście, miła atmosfera, duża doza... Elżbieta Pełen profesjonalizam (1) Jestem bardzo zadowolony z przygotowania do egzaminu. Pełen profesjonalizm.... Damian Polecam OSK HERKULES (1) Witam Jestem świeżo po zdanym egzaminie (za pierwszym podejściem). Do... Bartek
Wielkie dzieki (1) Właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Miłe i profesjonalne podejscie do... Sylwia Dobra szkoła jazdy (1) Nie trzeba się martwić o dokumenty, papiery i całe PKK. Wszystko załatwiane... Agata Kurs przyspieszony (1) Właśnie rozpoczęłam kurs przyspieszony w Osk Herkules.Jestem w szoku... Gosia Łukasz (1) Właśnie wróciłem z jazd dodatkowych od Pana Tomka Jestem mile zaskoczony z... Łukasz Tomek jest najlepszym instruktorem :) (1) Kiedy rozpoczęłam moją przygodę z prawem jazdy miałam pecha trafić na innego... Agata Rewelacja! (1) Jestem bardzo zadowolony, dogodne godziny, w przystępnej cenie, super... Oskar Marek (1) Nigdy nie wystawiam żadnej opinię lecz tym razem czuł bym się winny gdybym... Marek BARDZO MOCNO POLECAM! (1) Szkołę jazdy Osk Herkules z pełną świadomością polecam w 100%! Po pewnych... Ola OK (1) Skorzystalam z jazd dodatkowych w Osk Herkules.Cena przystepna,jakosc uslug... kasia Konrad (1) Polecam . Skorzystałem z jazd dodatkowych w tej szkole i nie zawiodłem się.... Konrad Jestem bardzo zadowolona (1) nie odbywałam kursu u Pana Tomasza tylko jazdy dodatkowe. jestem zadowolona z... Ania Gorąco polecam! (1) Cóż tu dużo mówić... u Pana Tomka znajdziecie wszystko co cechuje dobrego... Agnieszka Kurs (1) Z czystym sumieniem moge polecic ! Tomek to zdecydowanie najlepszy instruktor. Sandra Najlepszy z najlepszych (1) polecam jazdy u Tomka. super instruktor. Trafiem do Niego z polecenia na... kacper Wspaniała szkoła jazdy, tworzona przez profesjonalistów. (2) OSK Herkules to po części nowa szkoła jazdy, która będzie poruszać się po... Jarek Pan Tomasz Suchta to profesjonalista. (2) Bardzo się cieszę że trafiłam do OSK Herkules, Pan Tomasz Suchta to prawdziwy... Izabela