Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Julia - opinia (1) Bardzo polecam! Miałam super instruktora który nauczył mnie bardzo dużo w... Julia Oleksii Kurchin - opinia (1) Dzień dobry. Polecam. Wszystko super. Oleksii Kurchin Mateo -Siwy - opinia (2) Polecam z czystym sercem Pana Łukasza i jego nowiutką kia rio. instruktor... Mateo -Siwy
jan - opinia (1) Dobre podejście do kursanta elastyczne godziny. Polecam szkółkę jak i pana... jan Nikola - opinia (1) Polecam z całego serca Pana Łukasza. Jest cierpliwy, ma profesjonalne... Nikola mateusz z - opinia (1) Korzystałem z jazd doszkalających przed egzaminem. Bardzo miło, fachowo z... mateusz z Dominika - opinia (1) Serdecznie polecam! Instruktor niesamowicie spokojny i sympatyczny, a... Dominika Mateusz - opinia (1) Polecam, Instruktor Marcin najlepszy podoba mi się jego sposób uczenia,... Mateusz Karolina - opinia (1) Pozdrawiam Pana Łukasza, miło się jeździło i szybko się wszystkiego nauczyłam :) Karolina Michał - opinia (1) Bardzo polecam OSK Morena. Miałem przyjemność uczyć się z Panem Łukaszem,... Michał Stefan - opinia (2) Miałam taki piękny poeamat napisany o tej szkole i instruktorów ale przez... Stefan Olaf - opinia (1) Stosunek jakości do ceny kursu jest na bardzo wysokim poziomie. Szkółka... Olaf Natalia - opinia (1) Polecam bardzo serdecznie naukę w OSK Morena. W szczególności jazdy z Panem... Natalia Aleksander - opinia (1) Co tu dużo pisać? Kilka razy podchodziłem do egzaminu praktycznego po naukach... Aleksander Patrycja - opinia (1) Bardzo polecam zrobić kurs na prawko w OSK Morena. U mnie nauka przebiegła... Patrycja Adam - opinia (1) Bardzo polecam, szczególnie Pana Łukasza, wierzy w ludzi bardziej niż oni... Adam Emilka - opinia (1) Witam :) 2 dni temu skończyłam kurs na prawo jazdy, wybrałam OSK Morena przez... Emilka Kasia W. - opinia (1) Polecam wszystkim wybór tego ośrodka szkolenia. Instruktor Łukasz -... Kasia W. Grzegorz D. - opinia (1) Pan Łukasz wszystko na spokojnie tłumaczy, bez nerwów. Nie przychodzi do... Grzegorz D. Filip - opinia (1) Miła atmosfera podczas nauk super podejście instruktorów do kursantów świetna... Filip