Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Ania T. - opinia (1) Witam :) Szczerze i z czystym sumieniem polecam OSK Morena! miałam... Ania T. Ania - opinia (1) Polecam OSK Morena. Stały kontakt, bardzo fajnie i przyjemnie przebiegał... Ania Stanisław sulik - opinia (1) Świetna szkoła, godziny dostosowywane pod kursanta. Sprawna nauka i świetni... Stanisław sulik
Tatiana - opinia (1) Egzamin zdany za pierwszym razem, polecam instruktora Łukasza , bardzo... Tatiana Tomek - opinia (1) Polecam szkołę jazdy. Kurs z instruktorem Łukaszem przebiegł szybko i... Tomek Bartek - opinia (1) Bardzo polecam! Pan Marcin to świetny instruktor,cierpliwy i wyrozumiały :)... Bartek Damian - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Mając doświadczenie z innego ośrodka szkolenia w... Damian Kamil - opinia (1) Dobra szkoła, dobrze uczą, Pan Marcin bardzo cierpliwy i wyrozumiały polecam Kamil Ola - opinia (2) Jeśli ktoś zastanawia się czy osk morena to dobry wybor:- zdecydowanie!... Ola Marta - opinia (1) Z całego serca polecam! Pan Łukasz to świetny instruktor, bardzo cierpliwy i... Marta Stanisław - opinia (1) Wybrałem tę szkółkę ze względu na bardzo dobrą cenę kursu. Szkolenie... Stanisław . - opinia (1) Instruktor był bardzo miły i świetnie tłumaczył. Szybko załapałam potrzebne... . Maciej - opinia (1) Świetna szkółka, bardzo miły i znający się na rzeczy instruktor. Maciej Marta - opinia (2) Polecam! Szczególnie instruktora Łukasza ;) bardzo cierpliwy, rzeczowy,... Marta Michał - opinia (1) Polecam. Ludzkie i fachowe podejście. Gdyby egzaminatorzy też byli tacy... Michał Natalia - opinia (2) Zdecydowanie polecam! Nie ma najmniejszych problemów żeby uzgodnić termin... Natalia Hanna Antosiewicz - opinia (1) Z całego serca polecam. Zdane bez większych problemów za pierwszym razem,... Hanna Antosiewicz Patryk Rogala - opinia (1) Po tym, jak byłem niezadowolony z instruktora w swojej szkole jazdy, z... Patryk Rogala Autor - opinia (1) Poziom nauczania na wysokim poziomie i egzamin zdany za pierwszym razem :) Autor KS - opinia (1) Polecam każdemu. Zwłaszcza instruktora pana Łukasza. Świwtnie nawiązuje... KS