Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Dorota M. - opinia (1) Bardzo dobra szkoła, super Pan Wykładowca, bardzo fajnie prowadzone zajęcia.... Dorota M. Mariusx - opinia (1) Sympatyczna atmosfeta i super instruktor. Mariusx Dudek - opinia (1) Bardzo obrazowo tłumaczona teoria a jazdy wogole niestesujace. polecam! Dudek
Roksana - opinia (2) Bardzo dobra szkola nauki jazdy i P. Tomek instruktor również bardzo... Roksana Marcin - opinia (1) Świetna szkoła super jazdy instruktor Marcin Basia A. - opinia (1) Polecam, bardzo sympatycznie spędzony czas i zakończony sukcesem P. Łukasz... Basia A. Dorota - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Pan Wykładowca i Łukasz K. są bardzo dobrymi... Dorota NataszaB - opinia (2) Pana Łukasza L. zawsze ma czas, świetnie uczy, zabawny i miły człowiek :)... NataszaB Mirella - opinia (1) Szczerze polecam OSK Morena, chyba trafiłam na najlepszą szkołę w Gdańsku :)... Mirella Olga - opinia (1) Jest super szkola jazdy. Doskonale prowadzony jest i kurs teoretyczny i... Olga Kosior - opinia (1) Polecam Pana Łukasza :) Jedyny instruktor, który zwrócił uwagę na źle... Kosior Dominika - opinia (1) Biorę w tej szkółce dodatkowe jazdy i naprawdę uważam że dużo mi, bardzo... Dominika Karolina - opinia (1) Polecam OSK Morena. Pełny profesjonalizm i przy tym miła i bezstresowa... Karolina Kinga - opinia (1) Cenię Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena za indywidualne podejście do... Kinga B. - opinia (1) Pan Łukasz L. jest instruktorem godnym polecenia, wyróżnienia go cierpliwość... B. Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy!!! :) (1) Pełen profesjonalizm, bezstresowa nauka jazdy w miłej i zabawnej atmosferze.... Martyna :) Ewa - opinia (1) Podzielam opinie przedmówców - wysoki poziom nauczania zarówno teorii jak i... Ewa Karolina - opinia (1) Cierpliwość, profesjonalizm i dużo pozytywnej energi w podejściu do... Karolina cierpliwość! (1) Przede wszystkim cierpliwość. takiej cierpliwości jak ma Łukasza nie... Maja Karolina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona! Polecam szkole oraz instruktora Łukasza K. Karolina