Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Polecam:) (1) Super szkoła, bardzo polecam Pana Łukasza, świetny instruktor z genialnym... Ania Idealna szkoła jazdy (1) Wykupiłem 4 godziny przed egzaminem w pordzie,niestety pierwsza próba po... D. Polecam! (1) Jeżeli chcecie nauczyć się dobrze i bezpiecznie jeździć, nie marnujcie czasu... Kursantka
Polecam (1) W OSK Morena dokupiłam 4 godziny jazdy po tym jak zostałam olana przez mojego... Magda Bardzo polecam (1) Serdecznie polecam Super Szkoła Jestem bardziej niż zadowolona. Zdałam za... Karolina Świetna profesjonalna szkoła (1) Polecam wszystkim. OSK Morena to bardzo dobra szkoła z profesjonalnymi... Mateusz Kondracki Gorąco polecam! (1) Jestem w 100% zadowolony z wyboru tej szkółki jazdy. Krystian za pierwszym razem:) (1) Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Nawet zostałam... Anna Polecam OSK Morena (1) Bardzo dobry ośrodek nauczania kierowców, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę... Kamil Świetna szkoła jazdy:) (1) Super szkoła jazdy, pan który naucza teorii bardzo dobrze tłumaczy, natomiast... Ines Bardzo polecam ;) (1) Pan od teorii świetnie tłumaczy wszystko co powinnismy wiedzieć , a pan... Patryk Super Szkoła Jazdy!!! (1) Osk Morena jest Najlepsza szkoła pod słońcem. Pan Wiesław bardzo dobrze... Basia OSK Morena (1) Bardzo polecam szkołę OSK Morena. Jeździłam z instruktorem Łukaszem, który... Jadwinia Polecam (1) Polecam Łukasza bardzo spokojny opanowany instruktor , tłumaczy wszystko od... Martyna Super (1) Super ! Najlepsza szkola ! Kozystalam z wielu, ale tylko oni otworzyli moj... Ola Polecam!!! (1) Na prawdę polecam, szczególnie instruktor Pan Łukasz, przemiły, fantastyczny... Katarzyna Polecam gorąco!!!! (1) Jestem bardzo zadowolona , Pan Wiesław i Pan Łukasz to odpowiednie osoby na... Ania Polecam serdecznie (1) Wszystkie informacje podane sa w zrozumiały sposób nawet dla osób które nie... Daria Polecam (1) Jezdziłam z Łukaszem polecam :-) agata Dobra szkoła, polecam (1) Szkoła super! Bardzo miła i bezstresowa atmosfera na jazdach z instruktorem... Paulina