Ośrodek Szkolenia Kierowców Morena

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 10

Mateusz - ocena (2) polecam bardzo profesjonalnie w milej atmosferze ;) Mateusz Piotr - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony zawsze kiedy poprosiłem o jazdy dostałem termin, a... Piotr Julia - ocena (1) Świetny kurs! Bardzo polecam jazdy z Panem Łukaszem! Julia
Patryk - ocena (2) Bardzo szybcie i profesjonalne nauczenie, samochód zadbany praktycznie jak... Patryk Ola - ocena (1) Cieplutko polecam szkołę, super instruktorzy, wszystko dokładnie wyjaśnione i... Ola Basia - ocena (1) Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców, a w szczególności Pana... Basia Oliwia - ocena (1) Serdecznie polecam te szkole, mimo wiele zwątpień i obaw za pomocą wyjątkowo... Oliwia Oleksandr - ocena (2) Pan Łukasz jest bardzo dobrym instruktorem! Perfekcyjnie! Polecam! Oleksandr Serhii - ocena (2) Dziękuję pan Łukasz za to co dobrze mi się nauczyl jeździć , jestem... Serhii Agata - ocena (1) Zdecydowanie polecam !!!! Szybkość realizacji kursu, indywidualne podejście... Agata Magdalena - ocena (1) Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Dobra organizacja - jazdy odbywają się... Magdalena Wiktoria Brzeska - opinia (2) Super atmosfera i mega bardzo nauka , szczególnie pan Marcin nauczył tak że... Wiktoria Brzeska Aga - ocena (3) Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście! Nie tylko kursy ale też jazdy... Aga Krzysztof Ludwiszewski - ocena (3) Rozpocząłem kurs na początku czerwca. Forma wykładów teoretycznych online... Krzysztof Ludwiszewski Jakub - ocena (1) Bardzo dobra szkoła, wszystko poszło sprawnie. Polecam genialnego instruktora... Jakub Sylwia - opinia (1) Serdecznie Polecam Rewelacyjny Ośrodek Szkolenia Kierowców! Trafiłam na jazdy... Sylwia Jakub Z - opinia (2) Sam ośrodek SUPER, dobry kontakt, wszystko da się uzgodnić z niczym nie ma... Jakub Z nowakia - opinia (1) super, od razu zdany egzamin nowakia Daniel - opinia (2) Wspaniała szkółka, bardzo polecam! Jestem bardzo zadowolony z kursu. Pan... Daniel Jakub Grudziński - opinia (1) Bardzo pomocny, uśmiechnięty oraz profesjonalny pan Marcin, szybko oraz... Jakub Grudziński