sobotnia impreza 10 lipiec! (3) Klub naprawdę świetny, muzyka bardzo dobra, szkoda tylko, że selekcjonerzy... Atka wielkie porcje (1) Dobra Kuchnia jest ukryta w bocznej uliczce Sopotu a szkoda bo wnetrze jest... Basia Panorama Gdyni III (1) Kupiłam mieszkanie w Panoramie Gdyni III. Z widokiem na morze. Budynek rośnie... Magda
Warto się pozycjonować (1) Mimo początkowego sceptycyzmu, co do kompetencji firmy daliśmy jej szanse,... Adam Marski Polecam :) (1) Polecam Pana Edwarda. Osoba z wielkim doświadczeniem. Elastyczna współpraca.... Sebastian Urbanek Dr Jarek Hajdo (2) Wspaniały lekarz, zrobił skomplikowaną operację kolana mojemu kotu - tanio... quene to jakaś pomyłka (6) Byłam w klubie Joker ze znajomymi. Na początku wszystko ok, poza obowiązkową... Agnieszka Beznadzieja (1) j.w. mmm Bardzoo dziekuje. :) (1) Przed rozpoczęciem kursu nie potrafiłem jeździć , byłem po prostu zielony ;... Szymon L. przyciemnianie (1) Witam serdecznie jeżeli chodzi o przedmówcę to zgadza się że nie są rozmowni... Jarosław brak kuriera i kontaktu (1) "0" tyle mogę dać punktów za kontakt, terminowość itd. już godzinę wiszę na... janusz rudnik poród w redłowie (2) Jestem bardzo zadowolona z porodu w Redłowie. Duzo się nasłucham żeby tam... Ewelina POLECAM! (2) uczeszczałam do klasy hotelarskiej i jestem bardzo zadowolona z tej szkoły.... GoŚa 100% (1) Pełen profesjonalizm. Szybko nabrałam sylwetki, o której zawsze marzyłam, a... Aneta bardzo bardzo polecam! (1) Zostalem skierowany do pani doktor od mojego lekarza. Na początku w ogóle nie... pacjent Pani Iwonka-fryzjerka (1) Do tej Pani trafiłam przypadkowo bo nigdy wcześniej nie korzystałam z usług... Małgorzata Rewelacja!!!!!! (1) Po wielu latach bezruchu znalazłam kogos kto pomógł mi przezwyciężyć... Karina Bardzo profesjonalnie (2) Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez Auto Service CAR... Karolina Bardzo przyjazny urząd (1) 2 x skorzystałam: raz osobiście, raz telefonicznie. Panie naprawdę życzliwe i... Lena Asik - opinia (1) Trening zaczęłam 1 m-c temu i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Osobisty... Asik