moja dykta sklad! (1) mega lans! zonk H3M szukasz wyrozumiałego ginekologa kobiety? (1) panią dr. znalazłam przez znajomych,miła i wyrozumiała przedewszystkim... zadowolona pacjentka super miejsce, POLECAM!! (1) monika
Sklep jest OK, ceny najniższe, obsługa sprawna (1) Ceny faktycznie mają super. Upustów się tam nie ma co spodziewać, ale w... J Czekolady (1) Czekolada pomaranczowa i truskawkowa sa najlepsze..... doznania smakowe... Lenek x - opinia (1) salon jest super, bardzo polecam p. Lidke, ktora zawsze znajdzie fajne... x ja tez za pierwszym razem;] (1) Super!! jak ktos sie uczyc u NAJLEPSZEGO INSTRUKTORA w 3miescie to sie... magda m. to nie takie trudne! (1) Podziękowania specjalne dla Bartka i Szymona. Kurs + 10 godzin wykupionych... ania m. pytanie (2) Witam! Chciałabym się zapytać, czy można składać dokumenty na uczelnię od... Aneta piszcie o transporcie i spedycji (1) Zastanawiam sie nad podjeciem studiów na w/w kierunku. Napiszcie jak jest.... Kasia ochrona obiektu :-) (1) Ochrona pierwsza klasa. Odpowiedni mężczyźni na odpowiednim miejscu...... AGA Godny polecenia (1) 2 lata temu zakupiłem pierwszy rower w tej firmie dla brata ;po roku prawie... Marek B. bylam (1) ida na kase, tym konika szkolkowym przydalby sie odpoczynek, wszystko to co... Amigo Gorąco polecam!!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi . Pracownicy mili i fachowi , rowery... Ania Gonia - opinia (1) Powiem krotko- cena pedicure( bez malowania ) 75zl PRZEGIECIE!! i to bez... Gonia Tak, tak, tak i jeszcze raz TAK! :) (1) Po wielu nieudanych próbach trafiłam do "Autostady" poprzez przyjaciółkę.... Ala na razie krótko (1) Przy okazji napiszę więcej o swoich doświadczeniach z firmą hth, na razie na... Marzena w tym zakladzie czas sie zatrymal (1) zaklad nie salon z czasow PRL-U.pani iwona i caly personel zatrzymali sie na... maryanna Jesteście Super!!! (1) Dzięki wamudało mi się w końcu zdać ten piekielny egzamin. jesteście... Baton pedicure (1) polecam ten salon szczegolnie.robilem pedicure u pani karoliny i zostalem... bardzo zadowolony klient