zadowolona (1) Pierwszy raz korzystałam z usług pani Moniki i muszę potwierdzić poprzednie... kamila Profesjonalizm w każdym calu (1) Pani Monika to mistrz w swoim fachu, piękne cięcie , perfekcyjny baleyage, a... Renata Fryzura ślubna (1) Umówiłam się na czesanie ślubne, Pani Monika super wywiązała się postawionego... Anna
FRYZJER DOSKONAŁY !!! (1) Wczoraj pierwszy raz skorzystałam z usług fryzjerskich Pani Moniki Aszyk.... Lidia z Karwin. Fryzura ślubna (1) Wczoraj miałam ślubowanie i muszę z całą pewnością stwierdzić, że Monika jest... Magda zmiana koloru i fryzury. (1) Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Fryzura bardzo dobrze dobrana,... Gośka ŁADNIE WYGLĄDAĆ W CIĄŻY!!! (1) Jestem w 20 tygodniu ciąży. Pani Monika dodała mi sił i uśmiechu fajnie... Monika L. Zmiana koloru :) (2) Z usług Pani Moniki skorzystałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni.... Gosia - Sopot Fryzura ślubna (1) Jeśli ktos liczy na profesjonalną obsługę we własnym domu i w dogodnej dla... Madzia PEŁEN PROFESJONALIZM!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług pani Moniki. Kolejna fryzurka i kolejna... Agata Aneta - opinia (1) Nie bede się rozpisywać moja ocena mówi sama za siebie. Do następnego... Aneta Super (1) Pani Monika jest wspaniałą osobą, miłą, a do tego tworzy super fryzurki.... Ola Godna polecenia (1) Jestem mozna już powiedzieć stała klientką p. Moniki. Jestem z reguły bardzo... Ola Super (1) Wszystko jest w jak najlepszym porządku. P. Monika jest punktualna, ma dobrze... Olga Jestem zadowolona, polecam. (1) Pani Monika to bardzo sympatyczna, rozmowna osoba, która wie co robi :)... Gosia Polecam (1) Z usług p.Moniki skorzystałam po raz drugi.Podoba mi się kolor i... Ania super super super super (1) miałam zawsze długie nudne włosy. Monika zrobila mi na głowie taka fryzurkę,... magda POLECAM (1) Pierwszy raz korzystałam z usług pani Moniki i przyznam, że jestem bardzo... Natalia satysfakcja gwarantowana!!! (1) z uslug skorzystalam pierwszy raz i tu pelne zdziwienie poprostu rewelacja... ania Super zadowolona! (1) Pani Monika to cudowna osoba - otwarta na potrzeby zmian. Moje włosy... Małgosia W.