Polecam!!! (1) Z usług pani Moniki korzytałam już kilka razy! Jestem bardzo zadowolona z jej... emilia Zdecydowanie polecam!!! (2) Od dłuższego czasu nie mogłam zdecydować się na odwiedziny u fryzjera i... Asia Monika - opinia (1) Z usług pani Moniki korzystałam dwukrotnie, efekt za każdym razem podobny -... Monika
Cięcie suuuper (1) Polecam. Bardzo miła, profesjonalna, punktualna Pani. Cieniowanie... nata włosy (1) Z USŁUG PANI MONIKI KORZYSTAŁAM PO RAZ PIERWSZY JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.TA... EWA PRZYGOCKA Fryzurka:) (1) Z usługi Pani Moniki skorzystałam po raz pierwszy i nie ostatni , jestem... Karolina z Gdyni Fryzura ślubna (1) Po tym jak nie spodobal mi sie probny makijaz bylam pelna obaw o fyzure,... Iza super (1) Z usług pani Moniki skorzystałam po raz pierwszy i się nie zawiodłam:) Pani... Jola Ć. FRYZURA ŚLUBNA (2) Mimo krótkich i niezbyt gęstych włosów Pani Monice udało się wyczarować... Gosia Świetnie jak zawsze (1) Z usług Pani Moniki z początku korzystałam tylko ja , teraz rowniez mąż i syn... Ania Śpiewak Pani Moniko, nowa klientka - Małgorzata (1) Dziś skorzystałam pierwszy raz z usług Pani Moniki i mam cudo balejaż.... Małgorzata REWELACJA!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z fryzury, pierwszy raz tyle osób powiedziało mi, że... sikorka Fryzurka ślubna (1) Jestem bardzo zadowolona z próbnej fryzurki slubnej. Monika mi dobrała według... Kasia Zadowolone 4 klijentki z Gdańska (1) Pasemka rewelacyjne,zarowno u mnie jak i u kolezanki,strzyzenie perfekcyjne,... Basia Dąbrowska Polecam (1) Monika jest przemiła i otwarta na sugestie. Ze zdjęcia wyczarowała SUPER... Daria profesjonalizm w kazdym calu (1) jestem stałą klientką, wraz z córką z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej... jadzia Ładniutka fryzura (1) Miła,sympatyczna i rozmowna Osóbka :) Pasemka wyszly super(drobniutkie na... Angelika Profesjonalnie !!!!! (1) Pani pracuje na kosmetykach najwyższej jakości :). Bardzo komunikatywna i... Gosia Super Usługa (1) Polecam zdecydowanie. Bardzo miła kontaktowa Babka. EFEKT przerósł... MSK Polecam! (1) Pani Monika jest bardzo punktualna, komunikatywna, słuchająca klienta.... Arleta