Polecam (1) 1. dobry kontakt, dyspozycyjność, punktualność 2. fachowa obsługa - świetny... Aga i Jacek REWELACJA (1) Profesjonalnie pod kazdym wzgledem! Fachowe scięcie, miła atmosfera,... ania&kuba Monika (1) Świętnie, przystępne ceny oraz szybki i przyjemny kontakt. Serdecznie polecam. Kasia
POLECAM KAZDEJ PANI KTORA CHCE DOBRZE WYGLADAC (1) WRAZ Z MAMĄ KORZYSTAMY Z USŁUG P.MONIKI B.REGULARNIE:) JESTESMY BARDZO... ALICJA WRAZ Z MAMA ZDECYDOWANIE TAK!!! (1) PO RAZ KOLEJNY NIE ZAWIODŁYŚMY SIĘ KORZYSTAJAC Z USŁUG PANI MONIKI. BALEJAŻ... ASIA&SPÓŁKA Alicja - opinia (1) Pani Monika jest bardzo miłą osobą, punktualną, korzysta z dobrych,... Alicja Polecam (1) Jestem kolejną zadowoloną klientką Pani Moniki, jest to bardzo punktualna i... Małgosia ZDECYDOWANIE POLECAM!!! (1) Pani Monika strzygła mnie po raz pierwszy... ale na pewno nie ostatni :-) Z... Joanna polecam! (1) Bardzo miła i sympatyczna osoba, a do tego doskonały fachowiec. Serdecznie... Iza POLECAM! (1) Miłe podejście profesjonalizm 100% zadowolenia! Na pewno jeszcze skorzystam ! Marta Polecam (1) Jestem kolejną zadowoloną klientką Pani Moniki, jest to bardzo punktualna i... Ania Polecam (1) Pani Monika jest świetną fryzjerką, potrafi słuchać i dobrać fryzurę... iw To jest to o co chodzi! (1) Jestem zadowolona z fryzury. Pani Monika, to bardzo sympatyczna, kontaktowa... Anna Kowalik Rewelacja (1) Zgadzam się z opiniami moich poprzedniczek ,Pani Monika jest przemiła osobą,... olagdy Marta - opinia (1) Bardzo wygodna usługa dla osób zapracowanych nie posiadających czasu na jego... Marta ;] (1) Jestem bardzo zadowolona z efektu i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z... Dagmara Głównie oszczędność czasu (1) i o to właśne chodzi. bozka