Ośrodek Hipoterapii

Hipoterapia Jazda konna

Gdynia, Spółdzielcza 4

Rt - opinia (1) Kiedyś pracowała tam wykwalifikowana kadra, dziś to jest śmiech na sali,... Rt Polecamy (1) polecamy serdecznie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z hipoterapii na Kolibkach,... rodzice Tomka (20 miesięcy) Ashley - opinia (1) Według mnie w Kolibkach panuje bardzo miła atmosfera między nauczycielami... Ashley
Moja Opinia. ;) (1) No więc na wstępie: moim zdaniem na Kolibkach ceny nie są wysokie. Natomiast... . ;-D Troche za drogo. (1) Wszystko dobrze fajne atrakcje itp. lecz niestety wszystko drogo jak dla... Skneraa Do obserwatora (1) Fakt, siodła są dla dużych koni, oraz dla jednego konia z małych.Na konie... Tull. Do Wszystkich (1) A wiec moja opinia... Kolibki to dobre miejsce do nauczenia sie podstaw. a... Obserwator Koliby :) (1) No więc jak na mój gust, to miejsce jest wyjątkowe, ma swój klimacik, nie... Gosia en Frytek dawne dzieje (1) tak ostatnio sobie wspominalem kolibki,wszedlem na trojmiasto a tu prosze... igor jakie ceny? (1) hej ja pojeździłam w kolobkach w zasadzie tylko kilka razy i za pierwszym... iza:* Kolibki the best ;) (1) Kolibki są świetną stajnią :) Polecam szczególnie tym którzy chcą dobrze... Koniara Cudnie! (1) Przeszłam na grupę polonżową! Kocham Cię Frytku.To dzięki tobie udało mi... OLA już z grupy polonżowej :) kto? (1) Kto się jakim koniem opiekuje?(chodzi o małe koniki) Z góry dziękuję.... OLA :) To za moich czasów Doktor wymyślił pojęcie \"sęp\" :) (1) Witam wszystkich.Jak fajnie powspominać Kolibki:)Spędziłam tam właściwie... Ela K. ... (1) ...Sępy to grupa szkoleniowa która naprawia konie po dzieciach z lonży i... TuluŚ.