PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

kiedy wysłałas pit?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

23 złożone przez internet i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

II US Gdynia ; czy ktoś z datą złozenia 20-25 luty dostał juz zwrot ?? Pierwszy raz tak długo czekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1us Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To gratuluję :) który urząd ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja sie dodzwonilam wkoncu i dziś poszedl przelew mój
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dziś byłam w us1 Gdynia dodam że od 3 tyg widnieje 1 etap a pit złożyłam 26 luty .Pani poinformowała mnie że mam błąd w picie złożyłam korektę i teraz muszę czekać od dzisiejszego mają czas 3 miesiące na zwrot . Nie dostałam żadnego zawiadomienia o błędnym picie a Pani grzecznie powiedziała że widocznie jeszcze nie doszli do mnie .Jak bym dziś nie poszła bym sprawdzić osobiście to list bym dostała w maju.Także grzecznie muszę czekac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

O to pocieszylas nas :) moze dzis przyjdzie ja zlozylam 20lutego z ulga na 2dzieci i 1etap tez od 3tyg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od 3 tygodni mam pierwszy etap. Ale kiedyś też ta strona działała i ciągle pamiętam miałam pierwszy etap nawet jak juz zwrot dostałam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

1 Us to są normalnie ludzie chamy coś się zapytać to bezczelnie rozmawiają jak to pan nie wie jak bym musiał się znać na przepisach wyślę kobietę na budowę i też jak pani nie wie z głupim uśmiechem na twarzy ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na dodatek 1us Gdańsk ma powylaczane tel no brak słów :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wiem co z tą stroną jest. . Kuzynka dzwoniła Pani powiedziała najpierw stek pretensji a później. Że oni nie mają wpływu na stronę. Więc czemu ona służy ? Skoro już od kilku dni mój pit stoi na etapie 1:
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no biegać trzeba załatwiać z pitem aby rozliczyć szybko bo masz na to trzy miesiące a pracodawca wysyła też na ostatnią chwilę to jeszcze masz problem aby zwrot dostać odsylaja na stronę gdzie tylko pierwszy etap się wyświetla i z datą 4.04 a jeszcze tekst ze maja trzy miesiące na to szlak by to trafił ... dzwonisz to jeszcze pretensje po co pani lub pan dzwoni .. kawki więcej trzeba pić ... ja pracując w takim tempie dawno pracę bym stracił
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi tez pokazuje z 04.04chyba brak aktualizacji brak słów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to oznacza ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no faktycznie u mnie tez pokazuje stan na 4.04 :( do d... ta strona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaja sobie robią niby elektronicznie szybciej Wejherowo Skarbówka brak słów!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A według przepisów miały iść pierwsze do rozliczeń rodziny wielodzietne i cisza jak makiem zasiał.. składany 9.03 na pierwszym etapie i pokazuje z dniem 4.04 nie z dzisiejszą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tczew, pit składany 28.02 przez internet z ulgą na 2dzieci, ciągle cisza i etap 1. Wielka porażka w tym roku....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja za 10dni też 2msc i nic kompletnie. Nie odbierają nawet już nie wiem co myśleć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...

czym czyscic meble na wysoki polysk? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie