PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PIT zwrot za 2017

W Gdyni nadal cisza ? Ja nadal czekam składane 28 lutego e deklaracja do II us w gdyni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi bank chyba nieche dac kasy czekam i czekam :D heheh
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba brak, mnie listonosz szerokim łukiem omija
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cisza albo podostawali i zapomnieli z wrażenia napisać albo brak zwrotów ......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

US Wejherowo PIT złożony przez e-deklaracje 27.02 zwrot 13.03. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale rodzina z 3 dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej kolejny dzień czekania hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałem elektronicznie też 1 do II US w Gdyni i też nadal czekam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IIIUS ul. Żaglowa e-deklaracja 04.03 zwrot 13.03
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja składałam 01.03 - elektronicznie też do II US Gdynia.
Poczekamy zobaczmy, mają czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

III URZĄD tez cisza od 5 lutego dzwoniłam mam czekac na kase czekam tydzień na przelew. Wrrr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę dziś znowu nikt nie dostał zwrotu? 1 US czy ktoś dostał już zwrot przekazem pocztowym?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę Ci radzę napisac pro forma maila,z zapytaniem i otrzymaniem odpowiedzi na mail albo listownie. nigdy nie mialas do czynienia z biurokracja w urzędzie i ewentualnymi konsekwencjach.uwierz mi,ze lepiej dmuchać na zimne,i oby nie,ale w razie czego ,naprawde nikt Ci nie uwierzy,ze dzwoniłaś .....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoniłam do II US oni tego jeszcze nie przesłali do I US. Gościu sam bym zdziwiony, że leży to u nich od 12 stycznia i mam napisać do nich pismo z prośbą o przyspieszenie.
Tak więc jeszcze poczekamy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam potwierdzenie wysłania pity więc nie mogą wkleić mi kary, że się nie rozliczylam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie, urzędy skarbowe przesyłają między sobą PITy, nie ma co się denerwować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak 1 us gdansk ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj chyba nikt nie dostal zobaczymy czy dzisiaj cos sie ruszy? Bardzo dlugo w tym roku czekamy. Nie ogarnieci w tym roku czy jak hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sugerowałabym ,żebyś sama przypilnowała czy docelowy urząd otrzymał PIT.Jeśli potem okazałoby się,że nie otrzymaliby PIT nie wystarczyloby ,że w rozmowie telefonicznej z panią x,otrzymałaś taką informację i mimo wszystko wysłałaś dokumenty.będzię ,że nie dochowałaś procedur i wlepią Ci karę niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A miał ktoś taka sytuacje, że wysłał pit do złego urzędu i oni mieli przesłać do prawidłowego? Wysłałam na początku stycznia pit męża do 2 US a powinnam do 1 US. Telefonicznie poinformowali mnie, że prześlą to między sobą jednak do tej pory ani pieniędzy ani żadnej informacji..

Ja złożyłam swój pit 14 lutego do 1 US i póki co też cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

złożony 28.02 drogą elektroniczną do II US w Gdyni . Czekam na Zwrot dam znać jak wpłynie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

rolety rzymskie kto ma? (33 odpowiedzi)

http://img62.imageshack.us/img62/6410/rolt.jpg Uploaded with ImageShack.us może podpowiecie :...