PKO Bank Polski

Banki

Sopot, Grunwaldzka 45

Numerki do kolejki (4) Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, ale już dawno powinno to być zrobione.... Jan z Warszawy PKO BP STARY BANK-PODSTARZAŁA OBSŁUGA... (2) W dniu dzisiejszym oddwiedziłem oddział banku PKO BP w Sopocie-porażka.W tym... klient miła kasjerka Pani Małgosia (1) Chcieliśmy podziękować Pani Małgosi za wspaniałą obsługę a jednocześnie za... stali klienci od lat....
Szacunek dla starszych (2) Dziś byłam w nowym oddziale PKO na Grunwaldzkiej w Sopocie. Pięknie i ładnie... Jadwiga R. KRYTYKA (1) 1/PROWIZJA ZA PRZELEW ZAGRANICZNY W WYSOKOŚCI 16O € WYNIOSŁA 30... NN prośba o wypełnienie ankiety pracowników banku PKO BP do pracy mgr (2) To jest adres strony na której znajduje się ankieta do mojej pracy mgr na... justyna Miło być tak obsługiwanym!!! (1) Bardzo ładna,uczynnaDostrzegłem i co mi się spodobało jak kasjerka Pani... stały klient Agata - opinia (1) Kolejki i powolnosc personelu wolaja o pomste do nieba!!! Moze trzeba by... Agata Skandal (2) W tym dniu w godzinach popołudniowych przyjechałam do banku aby poprawiono mi... elkaza Wielkie podziękowania i pochwała!!!!!!!!!!! (1) Wielkie podziękowanie dla Pana Kamila Paralucha- Naczelnika Oddziału... Joanna Lepiej trafić się nie da (1) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak... Nowy klient Miłe zaskoczenie (1) W kwietniu moja mama złamała nogę i nie mogła podejść do banku, i ustalić... Kasia klientka (1) Oddział do zamknięcia. Elementarny brak dbałości o klienta klientka BARTOSZ - opinia (1) Ten Oddział Banku nie przynosi PKO chluby. W weekendy - szczególnie w sezonie... BARTOSZ roza - opinia (1) nie jest dobrze. godziny w banku w kolejkach to pieta achillesa chociaz... roza sopocianka - opinia (1) Popieram te wszystkie uwagi krytyczne, bo jest coraz gorzej. Ciekawi mnie... sopocianka Anna Chruściel - opinia (1) Obsługa klienta fatalna. Ponad godzine stoi sie w kolejce do kasy. Pracownicy... Anna Chruściel ... (1) Zlikwidowanie konta kosztuje tyle czasu i nerwow, ze lepiej po prostu nigdy... wk...wiona Bankomat przy ul. Małopolskiej w Sopocie. (1) Dot. bankomatu przy ul.Małopolskiej w Sopocie. Bamkomat jest nieczynny od... Wasz szanowny Klient Falalna dostępność usług w oddziale (1) Ostrzegam przed zakładaniem i korzystaniem z usług Oddziału w Sopocie , tak... Sopocianka