Mieszkaniec Przymorza - ocena (1) Tam się nie da nic normalnie załatwić. Na wszystko chcą pisma, podania i... Mieszkaniec Przymorza Mirosław - opinia (1) Administracja nic nie robi obiecała na zebraniu zamknięcie śmietnika przy... Mirosław Bardzo nieprzyjemne Panie (3) Panie pracujące w Administracji osiedla nr 4 są bardzo nieprzyjemne. Człowiek... Ja
Jedna z najgorszych... (1) Przy kołobrzeskiej 53 mieszkam od ponad roku. Ta spółdzielnia to jeden wielki... Milka "my nic z tym nie robimy" (1) To powinno być ich motto firmowe. q Pokrzywdzona (2) W administracji Psm Przymorze na Kołobrzeskiej 59 człowiek nie załatwi tam... zła zadowolona z obsługi w AO 4 M. Szymanska (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi w administarcji. Moja sprawa została dość... M.Szymanska nie spółdzielnia dla lokatorów a lokatorzy dla spółdzielni. (2) całkowita ignorancja dla lokatorów. Zasada spóldzielni : nie spółdzielnia... koma Kto pomoże zadziała? (2) w klatce 6c falowiec jest ohydny fetor wręcz smród czy sa odpowiednie służby... mieszkaniec klatka6/B (1) Przyszły śniegi nawet zapowiadane a tu niespodzianka nasza klatka 6/B nie... lokaror Olewanie spraw mieszkańców (3) Każda sprawa zgłaszana do Administracji okupiona wielkimi "och" i "ach".... Olany "Petent" Awaria - brak wody (1) Dzisiaj okazało się, że nie ma wody cały falowiec od piątego piętra wzwyż na... Lech potwierdzam (1) Tak brak kompetencji i traktowanie po komunistycznemu petenta - to niestety... pomrzanka Brak slow ! (1) PLOTKARSTWO-jak za czasow glebokiego PRL... Dwa przyklady: /moge wiecej/... JA.Milosz z Oliwy ignorancja (1) od ponad tygodnia w mieszkaniu brakuje cieplej wody, mimo wielokrotnego... niezadowolony mieszkaniec