Awaria w Pure Jatomi Klif Gdinia (1) Dostałem dziś sms że jest awaria i siłownie nie czynna! To jakaś mega... Fred Obsługa tragedia (2) Kiedyś chodziłam do tej silowni kiedy był stary skład trenerski, było... Powracająca, niestety Świetne miejsce do treningu. (1) Bardzo fajny klub. Nowoczesne wnętrza i wyposażenie. Super atmosfera i... Martyna
No prze mega (1) Kozacki klub o mega dobrej ofercie, najlepszy klub w Trójmieście, a najlepszy... Albert nowoczesny klub z dobrymi trenerami (1) Jako stały bywalec tego klubu muszę podzielić się swoją opinią. Klub wygląda... Krzysztof Nie polecam (1) Mam 2 karnety ponad 2 lata. Podobnie jak u kolegi w komentarzu poniżej... EUcitizen Nie polecam (1) Nie mialem oplaconej silowni (chodze tam juz 2 lata, zona oplacona silownia... Wojtek radzę uważać przy podpisaniu umowy!! (10) Byłam w Pure 3 miesiące. Miałam problemy z rezygnacją, nikt nie informuje tam... Kasia Odradzam ! (1) Liczy się tylko kasa ! Zero poszanowania klienta. Miałem wypadek przez który... wkurzonyklient NACIĄGACZE (1) Witam, miałam przyjemność chodzić do tej siłowni przez trzy miesiące.... Paulina Polecam, jeszcze raz POLECAM!!!!! (1) Po długiej przerwie wracam do regularnego ruchu i powrotu do sylwetki z przed... Aneta Bardzo fajna siłownia (1) Od jakiegoś czasu uczęszczam do tej siłowni. Nie wiem skąd tak liczne... klubowiczka Tylko się śmiać i powiedzieć żal (1) Klub jest najgorszym klubem w Trójmieście... Obsługa za wszelką cenę wejdzie... wrrrrr Autor - opinia (1) Niemiła obsługa recepcji Autor Skandaliczna obsługa ! (1) Czytałam opinie na forach o rezygnacji z karnetu,ale nie spodziewałam sie,ze... Ewelina Poziom spada z dnia na dzień (4) Chodzę do klubu od kilku lat. Z początku byłam bardzo zadowolona z zajęć... klubowiczka ZWOLNIENIA NAJLEPSZYCH INSTRUKTORÓW - CZY TO KONIEC KLUBU PURE!!!! (2) Uczęszczam do tego klubu od dłuższego czasu, to co się ostatnio dzieje to... Magda Klub utrudnia wypowiedzenie umowy (2) Klub stwarza ogromne problemy z wypowiedzeniem umowy, co jest niezgodne z... W Porażka to mało powiedziane.. (1) Najpierw plusy- całkiem sporo zróżnicowanego sprzętu, i to na tyle... Obsługa... NIEPOLECAM zodziejstwo (3) mimo rezygnacji i podpisania wszystkich stosownych dokumentów nadal ściągają... iwona