Agnieszka - opinia (1) Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania za organizację uroczystości z... Agnieszka Lucjan - opinia (1) Kultura i profesjonalizm obsługi..brak miejsca nie dotyczy!!! krzesła i... Lucjan Gorąco polecam (1) Serdecznie dziękujemy za wspaniałą uroczystość rodzinną. Goście zachwyceni,... Krystyna i Asia
Gorąco polecam! (1) W bliskim sąsiedztwie Muzeum Narodowego znalazłam dziś miły i klimatyczny... Iza P. Obiad weselny - kameralnie i perfekcyjnie. (1) Kameralne i piękna restauracja, którą znaliśmy wcześniej, idealnie sprawdziła... Dominika i Cezary Ok (1) Stylowy lokal w uroczym miejscu. Miła, uczynna obsługa, potrafi trafnie... am Ania - opinia (1) Rewelacyjny wystrój , wnętrze lokalu pięknie przystrojone (dużo kwiatów) .... Ania ciąg dalszy (2) najgorsza z tego wszystkiego była obsługa; dwie kelnerki, bez uśmiechu na... niezadowolona klientka Wymarzony obiad ślubny (1) W tej restauracji miałam szczęście zjeść swój ślubny obiad z najbliższą... Ola Goście to intruzi dla obsługi (1) W poniedziałek 03.09. 2012 roku o godzinie 18.45 naszą trójkę odprawiono z... mieszkanka starej Oliwy Polecam, świetna obsługa i bardzo smacznie! (2) Wybraliśmy się dziś na spacer i spontanicznie weszliśmy do restauracji -... gosiak Piękne, kameralne miejsce, smaczne jedzenie (1) Cudowne, domowe wnętrze, pasujące atmosferą do Pałacu Opatów i Parku... Adam & Justyna Idealne kameralne wesele (1) Urządzaliśmy z mężem kameralne wesele, które trwało w godz. 16.-23.... Jagoda Kaczko skandaliczna obsługa (1) znam lokal i ubolewam, że kelnerzy tak ostentacyjnie okazują swoje znużenie... PP Kameralne wesele. (1) Poszlismy na latwizne organizujac wesele blisko Katedry Oliwskiej, gdzie... Malzenstwo jest ok :-) Było wspaniale (1) Piękne wnętrze, wspaniała i profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania na... Paulina obsługa pozostawia wiele do zyczenia (1) Rzecz tyczy się osoby kelnera p. Wojtka , który od rana nagabywał mnie w... Pat nieprawdopodobne (1) To miał być sympatyczny rodzinny obiad.Pierwsze wrażenie - szok.... TymoteuszVincent było naprawde super! (1) Ja również nie rozumiem tych negatywnych opini! Byłam gościem weselnym i... Dagmara Polecam restaurację (1) Jestem zaskoczona tak złą opinią otej restauracji. Również byłam gościem... Zadowolona