Jan J - ocena (1) Szukanie nowego miejsca do życia w zupełnie obcym środowisku wydawało mi się... Jan J Iwona m - ocena (1) Pan Sebastian L to prawdziwy profesjonalista. Szybko znalazł nam fajne... Iwona m Gabek - ocena (1) Pan Półjanowski był zawsze dobrze przygotowany i gotowy, aby pomóc w każdej... Gabek
Anka i Tomek - ocena (1) Bardzo dziękujemy Pani Anecie Zarzyckiej w firmy Partnerzy Nieruchomości.... Anka i Tomek E.S. - ocena (1) Pan Mateusz Tomaszek pomógł mi znaleźć idealny dom dla mojej rodziny. Jego... E.S. Robert - ocena (1) Jestem niezbyt wylewną ale w tym przypadku obsługa przez Pana Kamila... Robert Marcel - ocena (1) Kiedy postanowiłem sprzedać moje mieszkanie, byłem pełen obaw i wątpliwości.... Marcel Gabrys - ocena (1) Pani Anna Wojtiuk zawsze była dostępna i chętna do pomocy. To znacznie... Gabrys Agnieszka Bednaruk - ocena (1) Zdecydowanie polecam. Nas przez całą procedurę przeprowadził Pan Bartłomiej... Agnieszka Bednaruk Irmina - ocena (1) Szybka i skuteczna sprzedaż mojej nieruchomości to zasługa umiejętności... Irmina Damian - ocena (1) pełen profesjonalizm , bezpieczeństwo dla kupującego i sprzedającego Damian Ziemowit - ocena (1) Agencja zdecydowanie godna polecenia. Mają zespół fenomenalnych pracowników,... Ziemowit markowscy - ocena (1) Profesjonalizm, zaangażowanie i uczciwość to wartości, którymi kieruje się... markowscy Piotr - ocena (1) Bardzo dziękujemy Panom Kamilowi i Krystianowi za pomoc przy sprzedaży... Piotr Maria - ocena (1) Sprzedaż mieszkania z Panem Jakubem odbyła się błyskawicznie :) super... Maria Tomasz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Nieruchomość została sprzedana w... Tomasz Arkadiusz D - ocena (1) To agencja, która stawia na pierwszym miejscu dobro klienta, dlatego też... Arkadiusz D Nikola - ocena (1) Świetna agencja! Dzięki pani Dominice szybko wynajęliśmy mieszkanie :) Nikola Adam N - ocena (1) Bardzo dobrze pracowało nam się z Panem Bartkiem. Zawsze podchodził do nas z... Adam N Danka P - ocena (1) Pani Anna Terech to świetna agentka! Zdecydowanie polecam! Kompetentna i... Danka P