Majka - ocena (1) Partnerzy to agencja, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i... Majka xxx - ocena (1) Dzięki Izabeli Semanyszyn z Partnerzy szybko i bez problemów sprzedaliśmy... xxx Maciek - ocena (1) Kiedy zdecydowałem się na zakup pierwszego mieszkania, miałem wiele pytań i... Maciek
Alena - ocena (1) Znalezienie mieszkania w nowym mieście było dla mnie wielkim wyzwaniem, ale... Alena Jan - ocena (1) Cały proces sprzedaży mojej nieruchomości był szybki i bezstresowy a to... Jan Paweł i Beata - ocena (1) Od pierwszego spotkania, przez przygotowanie oferty, aż po finalizację... Paweł i Beata Dorota z - ocena (1) Pani Dominika Biała o doskonały przykład profesjonalizmu i efektywności w... Dorota z Mateusz - ocena (1) Z Panią Martyną mieliśmy okazję współpracować przy sprzedaży naszej... Mateusz Leszek - ocena (1) Bardzo profesjonalne i kompetentne pośrednictwo Leszek Elvis - ocena (1) Dzięki Partnerzy udało mi się znaleźć idealne mieszkanie, a cały proces od... Elvis Monika - ocena (1) Zdecydowałam się na sprzedaż rodzinnego domu, co było emocjonalnie trudnym... Monika Joanna - ocena (1) Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo dzięki pomocy Pana Tomasza... Joanna Patka - ocena (1) Pan Damian Kraszkiewicz działał sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. To mocno... Patka Agnieszka - ocena (1) Sprawnie i konkretnie. Polecam Agnieszka Waldemar Kanka - ocena (1) Współpraca z Panią Ewą Cesarz z biura nieruchomości Partnerzy byla czystą... Waldemar Kanka Asia K - ocena (1) Jeśli szukasz agencji, która zapewni Ci pełne wsparcie i profesjonalizm,... Asia K Adrianna - ocena (1) Od momentu pierwszego kontaktu, przez negocjacje, aż po finalizację... Adrianna Konrad - ocena (1) Z przyjemnością mogę polecić agencję Partnerzy każdemu, kto szuka solidnego... Konrad Marek D - ocena (1) Sprzedaż mieszkania, w którym spędziłem większość mojego życia, była dla mnie... Marek D Jan J - ocena (1) Szukanie nowego miejsca do życia w zupełnie obcym środowisku wydawało mi się... Jan J