Robert - opinia (1) Pyszny śledź w śmietanie. Bardzo miła obsługa. Swietny klimat. Całość na 6+ Robert Klient na wynos - opinia (1) Nie polecam, schabowy nie smaczny, nie ma ziemniaków z wody ani Pure, są... Klient na wynos Marcin - opinia (1) Byłem na urodzinach kuzyna, jesteśmy z rodziną mile zaskoczeni,bardzo dobre i... Marcin
Zbyszek - opinia (1) Polecam z całego serca, rodzinna atmosfera, wyjątkowy klimat, pyszne jedzenie Zbyszek Cudowna, lokalna restauracja z niepowtarzalnym klimatem. (1) Wizyta w Perle Bałtyku nas najnormalniej w świecie zachwyciła. Wszystko tam... Rotor Najlepszy klimat! (1) Świetne miejsce! Atmosfera w tym małym lokalu jest tak świetna, że nawet... jk Ukryty diamencik dla lokalsów (5) 18 złotych za cztery placki ziemniaczane ze śmietana, czy 30 złotych za... TomStar Uroczo i autentycznie (1) Bardzo klimatyczne miejsce, ale tak jak niżej napisano - bez zbędnego... Palec bardzo fajne miejsce (1) a takze pyszne potrawy. mal Miejsce z klimatem, jakich mało w Gdańsku (1) Restauracja w miejscu, w którym nikt by się jej nie spodziewał. Jeszcze... Kasia Bożena - opinia (1) Szczerze polecam, klimatyczne miejsce, świetne jedzenie, ceny przystępne.... Bożena smacznie, niedrogo ale długo (1) wszystko super, jedzenie extra smaczne, miła obsługa , niskie ceny ALE CZAS... smakosz Niespodzianka (1) W miejscu, po którym nikt by się nie spodziewał, bo ulica Oliwska w Nowy... Marek PETARDA :) (1) Do restauracji trafiłem po przeczytaniu opinii. Samo miejsce-Nowy Port trochę... Rowerzysta Gosia - opinia (1) Pyszne, domowe jedzenie, świetny klimat i bardzo miła obsługa Gosia Rewelacja (1) Byłem w Perle kilkakrotnie. Dania przepyszne, obfite, obsługa w domowym... Maciek B. nieporozumienie (1) No cóż przyznam, że gościem Perły byłem kilkukrotnie, ale to co zastałem tam... m. polecam (2) Super wystrój. Klimat przyjemny. Bardzo dobre domowe jedzenie. Nic więcej... lena perełka (1) Rewelacyjne jedzenie przypominające kuchnie babuni. Gorąco polecam. Kameralne... Justyna po prostu super (1) Fajne klimatyczne miejsce. Bardzo dobre jedzonko, świeże, nie za słone, nie... dobi