Perspecta

Szkolenia Badania opinii publicznej

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Praktyki (1) w perspecta miałem okazję odbyć 3 miesięczną praktykę HR-ową. Jej... Praktykant Trening technik sprzedaży i obsługi klienta (1) Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Program bardzo szeroki i... Justyna P. szkolenie dla działu handlowego (1) Najsłabsze ze szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy. Mało... Zuzanna Milewska
Rewelacja! (1) Serdecznie polecam, kompleksowe szkolenie, profesjonalizm, wiedza i... Michalina zarządzanie czasem warsztat (1) Brałam udział w warsztacie z zarządzania czasem. Dużo praktyki i ćwiczeń.... Patrycja K. Trening asertywności i budowania pewności siebie (1) Jestem po kierunkach menedżerskich i myślałam, że szkolenie niczym nowym mnie... Aleksandra B. Techniki sprzedaży i obsługa klienta (1) Szkolenia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Wiedza przekazywana w ciekawy... Maria darmowe szkolenie (1) W ten weekend brałem udział w bezpłatnym warsztacie z rekrutacji. Dużo... Dawid szkolenie z zarządzania i kierowania zespołem (1) Bardzo profesjonalne, a przede wszystkim ciekawe szkolenie. Dużo praktyki... Magda szkolenie komunikacyjne (1) świetne szkolenie, dużo zabawy i ćwiczeń. Teoria pokazana za pomocą... Irena wyjazd integracyjny (1) brałem udział w szkoleniu integracyjnym. Cała ekipa z początku sceptycznie... Eryk Zarządzanie czasem (1) W tym tygodniu brałam udział w szkoleniu z zarządzania czasem. Świetne... Zadowolony uczestnik Doradztwo i coaching (1) Od maja korzystałam z doradztwa zawodowego. Jestem bardzo zadowolona, coach... Malwina szkolenie z komunikacji (1) Miałam okazję w maju uczestniczyć w szkoleniu z Komunikacji w Zespole... zadowolona rynek pracy - warsztat (1) Ciekawe szkolenie chociaż za krótkie. Dużo wskazówek. Pani Liliana bardzo... MK Techniki sprzedaży z obsługą klienta (1) bardzo praktyczne szkolenie, dużo symulacji, ćwiczeń, pracy grupowej,obaj... Ala Szkolenie indywidualne (1) Brałem udział w 3 sesjach szkolenia indywidualnego wystąpienia publiczne.... Arek zarządzanie zespołem (1) +dużo ćwiczeń i praktyki + świetna atmosfera +prowadząca Pani Kasia widać z... B.M. trening asertywności (1) świetne szkolenie dużo ćwiczeń i bardzo motywujący trener. Polecam wszystkim. Marcin Praktyczne szkolenia (1) Bardzo praktyczne szkolenia i szybkie tempo pracy. Byłam już na dwóch i w... Aśka