Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Julia - opinia (1) Trafiłam do "Piątego biegu" na jazdy doszkalające do Patryka. Ogromne... Julia Natalia - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam! Gdy wybierałam szkółkę sama kierowałam się... Natalia Filip - opinia (1) Polecam, wszystko na najwyższym poziomie Filip
Maks - opinia (1) Miałem przyjemność jeździć z Patrykiem. Super atmosfera i wiedza. Wsparcie i... Maks Dominik - opinia (1) Polecam szkołe, oraz instruktora Bartka. Całe szkolenie od zaczęcia wykładów... Dominik Weronika - opinia (1) Kurs ukończyłam w tempie ekspresowym. Bardzo polecam teorie na miejscu z... Weronika Michał - opinia (1) Polecam bardzo serdecznie zdałem wszystko za 1 razem. Wszystko dzięki bardzo... Michał Michał - opinia (1) Szkoła godna polecenie, super instruktorzy w szczególności Pan Patryk -... Michał Sandra - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam tę szkołę jazdy! Wyróżnia się ona nie tylko dobrą... Sandra Adam - opinia (1) Piąty Bieg zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Bardzo dobre podejście... Adam Iga - opinia (1) Szkółka zdecydowanie godna polecenia:) Bardzo kompetentni i wyrozumiali... Iga Ania - opinia (1) Wybrałam tę szkołę głównie dzięki opiniom w internecie. Po odbytym kursie... Ania Weronika - opinia (1) Bardzo polecam OSK Piąty Bieg! w pordzie zdałam za pierwszym razem zarówno... Weronika Dariusz K. - opinia (1) Świetna szkoła ze świetnymi instruktorami, dziękuję Wam Panowie za świetny... Dariusz K. Joanna - opinia (1) Polecam OSK Piąty Bieg! Zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem=)... Joanna Filip - opinia (1) Do OSK'u Piąty Bieg zapisałem się w czerwcu 2020. W czasie wakacji... Filip Kuba - opinia (1) Najlepsza Szkoła w Gdańsku. Kurs miałem z panem Mikołajem, Patrykiem i... Kuba Magda - opinia (1) świetna szkoła jazdy. instruktor bartek bardzo dobrze przygotowywuje do... Magda Tomasz - opinia (1) bardzo dobra szkoła jazdy, kadra bardzo miła i przystępnie przekazuje wiedzę,... Tomasz Maksymilian Michalski - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy w trójmieście Polecam serdecznie!!!! Maksymilian Michalski