Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

zdane pozytywnie (1) Witam Wszystkich.Chcialbym podziękować Panu Mikołajowi i Panu Maciejowi z OSK... Marcin . K Bardzo polecam (1) Nie byłam zadowolona ze swojej pierwszej szkoły jazdy- Asa. Na dodatkowe... Marzena Piaty bieg górą (1) Jak najbardziej polecam Piąty Bieg! Pochwała na egzaminie państwowym i... michał
polecam! (1) mogę szczerze polecić każdemu tę szkołę jazdy ! bardzo profesjonalne... Kinga Ocena (1) Bardzo polecam szkołę jazdy PIĄTY BIEG. Zdałam teoretyczny i praktyczny za... Monika Gorąco polecam! (1) Trafiłam do tej szkoły po niemiłej przygodzie z innym Osk w Gdańsku. Zostałam... Agnieszka Piąty bieg;) (1) Wysoki poziom nauczania miła atmosfera przystępne godziny kursów . Egzamin... Adam A. Polecam Pana Tomka (1) Pan Tomek to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić. Ukończyłam kurs w... Klaudia Dziękuję :) (1) Do piątego biegu trafiłam z innej szkoły. Nie czułam się dobrze za kółkiem i... Agata POLECAM PANA BARTKA (2) Trafiłam do Pana Bartka na konsultacje, dwie dodatkowe lekcje jazdy.... Mirka Peany na cześć aż się nie zmieściłam w liczbie znaków ;) (1) Serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg, szczególnie mojego instruktora... Iza M Nauka jazdy na wysokim poziomie (1) Nauczanie i przygotowanie do egzaminu perfekcyjne, Pan Mikołaj bardzo... Hyszu Jak nie chcesz marnować czasu to przyjdź tylko TU (1) Gorąco polecam OSK Piąty Bieg. Niezależnie z kim będziecie jeździć, każdy... Paula Gorąco polecam jak chcesz zdać za pierwszym razem (1) Polecam Piąty Bieg. Miła atmosfera i przystępna cena. Pan Sławek i świetny... ASIA Najlepsza szkoła (1) Serdecznie polecam tę szkołe jazdy. Wszystkie błędy były poprawiane aż do... Dawid Gorąco polecam!! (1) Miałam przyjemność jeździć z Panem Sławkiem, genialny instruktor, pozwala... Iza Absolutnie najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku (1) Ogromnie i serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg. Jak dla mnie, nie ma... Alina Andrieu Gorąco polecam pana Mariusza! (1) Pan Mariusz jest świetnym instruktorem, doskonale zna się na tym, co robi, a... Maria polecam (1) Polecam OSK Piąty Bieg. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Duża... Dominik Bardzo polecam!!! (1) Wiatam, Polecam szkołę jazdy "Piaty Bieg". Kurs teoretyczny przeprowadzony w... Karolina K.