Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Michał - opinia (1) Super atmosfera i profesjonalne podejście instruktorów do nauki zarówno... Michał Jasiu - opinia (1) Jestem po egzaminie, zdany za pierwszym podejściem praktyka jak i teoria.... Jasiu Artur - opinia (1) Świetna szkoła jazdy naprawde bardzo polecam!Jeździłem głownie z Bartkiem ale... Artur
Laura - opinia (1) Szczerze polecam szkołę Piąty Bieg. Jak dla mnie najlepsza szkoła w... Laura Grzegorz J. - opinia (1) Moim zdaniem "Piąty Bieg" to najlepsza szkoła jazdy w trójmieście. Teoria i... Grzegorz J. Julia - opinia (1) Bardzo dobra szkoła jazdy. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym.... Julia Maciej Sawczuk - opinia (1) Trafiłem do OSK Piąty Bieg z polecenia znajomej i zdecydowanie polecam... Maciej Sawczuk Magdalena - opinia (1) Serdecznie polecam OSK Piąty Bieg. Jestem posiadaczką prawa jazdy, ale... Magdalena Dominika - opinia (1) Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Profesjonalne podejście do... Dominika Jarosław - opinia (1) Teorię oraz praktyke zdałem za pierwszym razem. Jestem totalnym laikiem... Jarosław Mateusz - opinia (1) Super szkółka, wszystko zdane za pierwszym razem, teoria łatwo przyswajalna,... Mateusz Klaudia - opinia (1) Bardzo polecam OSK Piąty Bieg. Świetne przygotowanie do egzaminu. Polecam... Klaudia Justyna - opinia (1) Bardzo dobra szkoła jazdy - przyjemne wykłady z teorii, część praktyczna w... Justyna Patrycja- opinia (1) Bardzo polecam tą szkołe jazdy, a w szczególności instruktora Bartka, który... Patrycja Zdecydowanie polecam OSK Piąty Bieg! (1) Przez bardzo długi czas starannie szukałam szkołę, ponieważ nie jestem Polką... Kseniia Iwa ^_^ Jakub - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku wszystko zdane za pierwszym razem... Jakub Mega (1) Jestem ogromnie zadowolony, że trafiłem akurat na piąty bieg. Instruktorzy są... Patryk Maksymilian Szemis Polecam !!! (1) Najlepsza szkółka jazdy tanio dobrze i szybko polecam kazdemu Kamil Julia - opinia (1) Serdecznie polecam tę szkółkę jazdy. Bardzo przyjemna atmosfera i... Julia Bardzo fajny OSK. Pozytywne wrażenia. (1) Bardzo pozytywnie. Pozdrawiam instruktora Kamila, z którym w ostatnią sobotę... Arek Adamski